VONIOS PRAUSTUVŲ IR VIRTUVĖS PLAUTUVIŲ KOLEKCIJA

HI-MACS Natural Acrylic Stone.png

HI-MACS® Vonios praustuvai ir virtuvės plautuvės garantuoja gerą dizainą, juos paprasta ir lengva prižiūrėti

Vonios kambariai turi būti ne tik ramybės, bet ir funkcionalumo prieglobstis. Ideali medžiaga šiame kambaryje turėtų būti ne tik higieniška ir atspari vandeniui, bet ir kokybiška, šilta, maloni liesti.

Ir svarbiausia, ji turi būti tokia lanksti dizaino ir erdvės išnaudojimo atžvilgiu, kad kiekvieną Jūsų reikalavimą būtų galima paversti realybe paprastai. Vonios erdvėje praleidžiame itin daug savo laiko ir čia komfortas yra tarp būtiniausių užduočių kuriant jaukius namus.

Su HI-MACS® Jūs galite tai pasiekti.

Dėl besiūlės medžiagos sujungimo technologijos, pakabinami arba montuojami ant spintelės, baldiniai, įleidžiami vonios praustuvai iš HI-MACS® lieto akmens, sujungti su stalviršiu iš tos pačios medžiagos, išspręs visus Jūsų reikalavimus siekant optimaliausio erdvės išpildymo. 

Su HI-MACS® be standartinės baltos spalvos Jūsų vonios kambarį papuošti gali betoniniai, marmuro, granito, kvarco, smėliuko, terazo raštų bei vienspalviai stalviršai ir praustuvai.

Pastatomi vonios praustuvai iš HI-MACS® lieto akmens.

Rinkitės patinkantį praustuvą iš trijų modelių - apvalaus, kvadratinio ir stačiakampio.

Lieto akmens praustuvas iš HI-MACS® Jūsų vonios kambaryje - išskirtinis, elegantiškas, švelnių formų ir linijų, matinis, plona sienele, iš šiltos ir malonios liesti lieto akmens (Solid Surface) medžiagos.

Pakabinami arba montuojami ant stalviršio vonios praustuvai iš HI-MACS® lieto akmens.

Rinkitės patinkantį praustuvą iš plataus modelių asortimento.

Paverskite savo vonios kambario stalviršį vientisu kartu su dviem ar net trimis lieto akmens praustuvais, komplektuokite su minimalistiniu švaros borteliu. 

Lieto akmens praustuvas su pasirinkto dydžio stalviršiu iš HI-MACS® Jūsų vonios kambaryje - išskirtinis, elegantiškas, švelnių formų ir linijų, matinis, iš šiltos ir malonios liesti lieto akmens (Solid Surface) medžiagos.

VONIOS KAMBARIO LIETO AKMENS KRIAUKLĖS, PRAUSTUVAI

VIRTUVĖS KRIAUKLĖS