ASTER (GALAXY) KOLEKCIJA

Švelnūs pajūrio smėlio ir vandens nugludinti akmenukai - malonios vasaros ir šilto rudens nuotaikos.

„Aster“ yra elegantiškų pilkų atspalvių kolekcija, nuo beveik baltos iki dramatiškos tamsiai pilkos, viskas tarsi padengta nuostabiu perlamutru. Kolekcijoje rasite net 6 spalvas, kurios pagyvins savo perlamutriniu žvilgesiu ir skaidriais grūdeliais bet kokį interjerą.

Švelnios perlamutrinės Aster (Galaxy) spalvos ir HI-MACS® Solid Surface medžiaga – puiki kombinacija nuostabiems lauko ar baseino baldams ir interjerui. Ne vieną dizainerį jūra dvelkiančios Aster (Galaxy) spalvos įkvėpė sukurti atsipalaidavimo ir ramybės oazes naudojant vien HI-MACS® medžiagą.

Solid Surface dirbtinis akmuo, pasižymintis išskirtiniu patvarumu, apsauga nuo UV spindulių ir besiūle technologija leidžia sukurti vienalyčius, lyg vandens nugludintus skaidriais grūdeliais inkrustuotus paviršius.

Dizaineriai, siekiantys namų erdvėms sukurti atviras plūduriuojančias erdves, neatsitiktinai renkasi Solid Surface. Šiltų atspalvių paviršiai ir gaminiai, atrodantys lyg būtų pagaminti iš vieno gabalo medžiagos, suteiks interjerui švaros ir šviesos pojūtį.

Kolekcijos spalvos ir lietas akmuo lengvai derinami su natūraliais akmenimis, medžiu, metalu, betonu ir kitomis medžiagomis. Puikus sprendimas vonios ir virtuvės erdvėms dėl atsparumo vandeniui ir šiltų tonų.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

ASTER (GALAXY) - tai HI-MACS® kolekcija šiluma dvelkiančiam interjerui.

 

Aster (Galaxy) kolekcija