top of page

RESTORANAI, KAVINĖS

Restoranai, kavinės – su HIMACS Solid Surface bus nepamirštami

HIMACS Solid Surface lietas akmuo – stebina savo estetika ir techninėmis savybėmis. Medžiagos modernumas, lankstumas ir vientisumas suteiks kavinei ar restoranui harmonijos ir ramybės jausmą, o dizaineriams įkvėpimo sukurti nepamirštamą interjerą.

Kodėl verta rinktis HIMACS restoranuose ir kavinėse?

Begalinės dizaino galimybės. Gausus spalvų asortimentas, termoformavimo galimybės, nepastebimai sujungiami stalviršiai ir peršvietimo efektai – tai savybės, kurios padės įgyvendinti net ambicingiausią projektą. Su HIMACS Solid Surface restorano ar kavinės interjeras bus nepamirštamas.

Tvirta ir patvari medžiaga. HIMACS Solid Surface - funkcionali, tvirta ir patvari medžiaga reikalinga ten, kur yra nuolatinis Klientų srautas ir intensyvus paviršių naudojimas.

Lengva prižiūrėti. HIMACS dirbtinis akmuo yra atsparus išoriniam poveikiui, atsparus dėmėms, todėl jį labai lengva prižiūrėti. Medžiaga, atsiradus pažeidimams lengvai atnaujinama, restauruojama.

Lengva valyti. HIMACS yra visiškai vienalytė medžiaga. Kadangi ji neporėta, į ją neįsigeria skysčiai, todėl valymas yra itin paprastas – pakanka lengvai nuvalyti drėgnu skudurėliu ar kempine su švelniu plovikliu.

Higieniška. Dėl savo neporėto paviršiaus ir higienos savybių NSF institutas patvirtina, kad HIMACS yra tinkamas naudoti viešose vietose, kur yra aukšti higienos standartai – maisto gamybos ir maitinimo įstaigose.

Ugniai atsparus. HIMACS Solid Surface atsparumas ugniai patvirtintas daugybe sertifikatų (DIN 4102-1 - B1 klasė, Warringtono gaisro klasė - 0).  HIMACS yra idealus ten, kur saugumas yra svarbiausias kriterijus.

Garantija. LX Hausys HIMACS Solid Surface gaminiai yra ilgaamžiai, jiems suteikiama iki 15 metų garantiją.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

Sertifikuota kokybė ir saugumas, medžiagos patvarumas užtikrins ilgalaikį naudojimą.

HIMACS Solid Surface svetingumo sektoriuje yra geriausias sprendimas. 

 

Lieto akmens ilgaamžiškumas, patvarumas ir neporėtas paviršius – pagrindinės savybės, dėl kurių Solid Surface tampa vis populiaresniu pasirinkimu restoranuose ir kavinėse.

bottom of page