top of page

FASADAI

HIMACS dirbtinio akmens fasadai – patvari estetika

Dizaineriams ir architektams dirbtinis akmuo fasadui leis sukurti ne tik patvarius ir atsparius išoriniam poveikiui eksterjero paviršius iš lieto akmens, bet ir naudojant  „Structura“ kolekciją, suteikti fasadui tekstūrą ir formą. Didelė spalvų gama ir 3D struktūra bet kokį pastatą padarys išskirtiniu ir įspūdingu meno kūriniu.

Viso HIMACS Exteria spalvos ir spalvos iš kitų kolekcijų, pažymėtos saulės simboliu, tinkamos naudoti sienų dangoms ir fasadams, nes turi papildomą UV apsaugą.

Kodėl verta rinktis HIMACS fasadams?

Neribotos dizaino galimybės. HIMACS idealiai tinka naudoti fasaduose dėl savo trijų matmenų (3D) termoplastinio formavimo galimybių ir plataus spalvų diapazono, kuris atsparus atmosferos poveikiui.

Tvirta ir patvari medžiaga. HIMACS Exteria fasado spalvų diapazonas atlaiko drėgmę, UV spinduliavimą ar temperatūros svyravimus dėl vienalytės, neporėtos medžiagos ir kitų naudingų savybių.

Lengva prižiūrėti. Lengvai valomi ir prižiūrimi paviršiai, funkcionalumas ir estetiškas vaizdas išliks daugelį metų (net graffiti padarytą žalą galima pašalinti be jokių pėdsakų).

 

Ypač ugniai atspari formulė HIMACS FR.  HIMACS FR versijos lakštai iš S728 Alpine White atitinka TJO standartinius B + D ir M1 modulius. FR lakštai ypač tinka naudoti visuomeniniuose pastatuose, išoriniuose fasaduose ir jūrų pramonėje.

HIMACS Exteria - idealiai tinka fasadams. Fiksavimas „Keil“ įdėklais ir BWM struktūra, „HIMACS“ fasadas S728 - „Alpine White“ sėkmingai išlaikė ETA testus (Europos techninis susitarimas). Be to, „HIMACS" yra gavęs Prancūzijos QB sertifikatą ir CSTB ATec „Avis Technique“, skirtą naudoti fasadams S828 Alpine White. („Avis Technique 2.2 / 18-1795_V1“).

Nematoma tvirtinimo sistema. HIMACS plokštės montuojamos – nematomai iš išorės - ant aliuminio pagrindo. Rekomenduojama naudoti nematomą pjovimo inkarą, kurį siūlo „Keil“ tvirtinimo technologija.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

HIMACS Solid Surface savybės ir patvarumas – idealiai tinka įspūdingoms sienų dangoms ir fasadų projektams.

 

 

Dėl nepaprasto terminio formavimo, ilgaamžiškumo, neporėto paviršiaus ir nepralaidumo HIMACS - sertifikuota ETA ir CSTB - yra ideali medžiaga fasadams ir išorinių sienų dangoms, atrodanti itin estetiškai.

bottom of page