top of page

LUCIA KOLEKCIJA

Dirbtinis akmuo atskleidžia savo stipriausias savybes dėka kompetentingų dizainerių darbo.

HIMACS Lucia kolekcija pripildyta klasikinių atspalvių, švelnių grūdėtos tekstūros paviršių, pasižymi subtiliu gyliu ir žaismingų spalvų deriniu. Šioje kolekcijoje lietas akmuo atsiskleidžia dar 5 spalvomis.  Tris iš jų kurtos žymaus dizainerio Marcel Wanders. Šis spalvų asortimentas ir begalė eksperimentinių derinių suteikia galimybę dizaineriams sukurti viliojančius, išskirtinius projektus, kuriais žmonės nesibodi žavėtis ir kurie išties gauna išskirtinę išvaizdą.

Paviršiai ir gaminiai, sukurti naudojant Lucia spalvas ir Solid Surface medžiagą suteikia interjerui gyvybės ir žaismingumo.

Marcel Wanders - garsi olandų gaminių ir interjero dizaino studija, vykdanti savo misiją „sukurti meilės aplinką, gyventi su aistra ir įgyvendinti mūsų labiausiai jaudinančias svajones“, sukūrė tris šios kolekcijos spalvas. Ši studija kūrė tokiems pasaulyje prekės ženklams, kaip „Alessi“, „Baccarat“, „Christofle“, „Kosé Corporation“ / „Decorté“, „Flos“, KLM, „Hyatt Hotels Corporation“, „LH&E Group“, „Louis Vuitton“, „Miramar Group“, „Morgans Hotel Group“, „Puma“ ir daugybei kitų.

Savo kurtuose šiai kolekcijai spalvose Marcel Wanders perteikė pagrindines savo vertybes. Jis kūrybiškai gražina dizainui romantiką ir humanistinį požiūrį į jį. Visuose savo darbuose jis siekia pakeisti industrinį šaltumą į holistinį, šiltą, romantikos ir fantazijos perpildyta dizainą.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

HIMACS LUCIA kolekcija - tai pagrindinių spalvų - baltos, juodos ir pilkos - pasirinkimas.

Struktūros gyvybingumas ir vienodumas suteikia šiems atspalviams charakterį.

 

Lucia kolekcija
HI-MACS Lucia colours by Marcel Wanders
Marcel_Wanders_portrait.jpg
bottom of page