top of page

BALDAI

Baldai – išskirtinės interjero detalės

HIMACS Solid Surface yra puikus pasirinkimas bet kokiam projektui, nesvarbu, koks didelis ar mažas.  Kadangi dirbtinis akmuo gali būti suformuotas įvairiomis formomis, jis yra plačiai naudojamas gyvenamosioms ir komercinėms reikmėms, o mineralų, natūralių pigmentų ir surišančios medžiagos mišinys sukuria vientisą lygų, neporėtą paviršių, kuris pasižymi kokybe, estetika, praktiškumu ir higiena.

HIMACS Solid Surface puikiai tinka baldams. Medžiaga suteikia įvairias standartinio dizaino, taip pat užsakomųjų baldų galimybes, tinkančias bet kokiam projektui. Nesvarbu, ar lietas akmuo naudojamas sukurti aštrių formų staliukams su vidiniu apšvietimu, minimalioms lentynoms, lenktos formos sėdynėms, HIMACS suteikia neribotas galimybes ir maksimalią medžiagų kokybę baldų dizainui.

Kodėl verta rinktis baldus iš HIMACS Solid Surface medžiagos?

Begalinės dizaino galimybės. Beveik begalinė spalvų gama, savybės leidžiančios sukurti vientisus paviršius ir galimybė sukurti praktiškai peršviečiamus paviršius – geriausias pasirinkimas unikaliam ir išskirtiniam baldui. Su HIMACS Solid Surface – praktiškumas ir dizainas tarpusavyje nebekonkuruoja, o bendradarbiauja sukuriant nepamirštamas erdves.

Higieniška. Lietas akmuo gaminamas naudojant terminį apdorojimą, kurio metu sukuriamas stiprus junginys, be struktūrinių defektų ir neporėto paviršiaus. Neporėtas paviršius užtikrina, kad į medžiagą neįsigers skysčiai, neliks dėmių ir bus lengva prižiūrėti.

Atsparumas. Baldas, pagamintas iš HIMACS Solid Surface bus atsparus vandeniui, ugniai, UV spinduliams, smūgiams, todėl bus ilgaamžiškas ir patvarus net laikomas lauke. 

Garantija. LX Hausys HIMACS Solid Surface gaminiai yra ilgaamžiai, jiems suteikiama iki 15 metų garantiją.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

Su HIMACS galima įgyvendinti bet kokį dizainą.

 

Baldas pagamintas iš lieto akmens bus ilgaamžiškas, lengvai prižiūrimas ir tokios formos, kokios tik pageidaujama.

 

Medžiaga puikiai derinama su kitomis natūraliomis medžiagomis – medžiu, natūraliu akmeniu, kvarcu ir kitomis.

bottom of page