top of page

CONCRETE KOLEKCIJA

Galimi septyni betono atspalviai. Ši betono stalviršių kolekcija, tai dirbtinis akmuo, lietas akmuo, suteikiantis patalpai išskirtinumo, tinkamas naudoti bet kurioje erdvėje - virtuvės ir vonios stalviršiai, recepcijų stalviršiai, priimamojo ar laukiamojo baldai ir įvairūs kiti stalviršiai.

Betoniniai stalviršiai, betono praustuvai ir kriauklės bei kiti betoniniai paviršiai tampa vis svarbesni šiuolaikinėje architektūroje. Betonas kaip medžiaga suteikia charakterį, šiurkštumą ir šiltą tonizuotą estetiką įvairiuose pilkos spalvos atspalviuose.

Concrete kolekcija – tai galimybė savo erdvėms suteikti betono charizmatiškumą ir tuo pačiu mėgautis lieto akmens paviršiaus šiltumu.

Betoną dizaineriai ir architektai naudoja keturiais būdais. Dažnai interjere eksponuojamos betoninės esamos pastato konstrukcijos ar betoninės grindys. Taip pat kuriama betoninė apdaila (dekoratyviniai betono paviršiai) bei interjero detalės. 

Jei Jūsų namuose / pastate nėra galimybės eksponuoti betonines pastato konstrukcijas, bet norite, kad interjeras būtų gyvesnis ar suteikti jam charakterio, tuomet puikiai tiks HIMACS Solid Surface Concrete kolekcijos betono atspalviai. Betono apdaila, betoniniai praustuvai ar betono stalviršiai taip pat suteiks trokštamą industrinį vaizdą, įneš į interjerą lengvą grubumą ir stilingą neužbaigtumo pojūtį.

HIMACS Solid Surface lietas akmuo – tinkamas naudoti nuo sienų apdailos iki interjero detalių, baldų.

HIMACS pristatyta lieto akmens betono dizaino produktų linija gimė iš idėjos grįžti prie pagrindinių dalykų gamtoje. HIMACS sukūrė šį malonų akiai dizainą pasinaudodama visomis naujausios kartos technologijų galimybėmis. Ši lieto akmens betono kolekcija yra malonus iššūkis šiuolaikinei ekstravagancijai ir grįžimas į pramoninę erą bei puikiai atspindi dabartines Europos interjero dizaino tendencijas.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

Išskirtinis betono įspūdis iš malonios prisilietimui HIMACS medžiagos.

Suteikite savo interjero erdvei ypatingą atmosferą.

 

Concrete kolekcija
Concrete kolekcija
bottom of page