DIRBTINIO AKMENS FASADAI

HI-MACS® dirbtinis akmuo fasadui – įspūdingiems projektams

 

Visame pasaulyje gerai žinomi ir garsūs dizaineriai bei architektai naudoja HI-MACS® lietą dirbtinį akmenį ne tik kurdami kvapą gniaužiančius interjerus, bet ir unikalius fasadus. HI-MACS® Exteria® lietas dirbtinis akmuo fasadui – tobulas pasirinkimas norintiems kurti ir gyventi išskirtiniuose namuose.

Dėl nepaprasto terminio formavimo, ilgaamžiškumo, neporėto paviršiaus ir nepralaidumo HI-MACS® - sertifikuota ETA ir CSTB - yra ideali medžiaga fasadams ir išorinių sienų dangoms, turinčioms didelį estetinį poveikį. Ši medžiaga pasižymi ilgu funkcijų ir pranašumų sąrašu, įskaitant trijų matmenų termoplastinio formavimo galimybes bei platų spalvų spektrą. HI-MACS® lietas akmuo yra atsparus atmosferos poveikiui.

KVIEČIAME SUŽINOTI ITIN ŽEMŲ KAINŲ PASIŪLYMUS, IŠPARDAVIMUS

Susipažinkite gyvai su spalvomis, kurios užkariaus Jūsų širdis. Išsirinkite labiausiai patikusią spalvą biure-ekspozicijoje Vilniuje.

HI-MACS® aptarnavimo ir projektų asistentas

+370 684 96441

KUO YPATINGAS HI-MACS® EXTERIA® LIETAS DIRBTINIS AKMUO FASADUI?

Dirbtinio akmens fasadai
HIMACS_logo_black_rgb.png

BEGALINĖS DIZAINO GALIMYBĖS

HI-MACS® yra ne tik puiki medžiaga patalpose, bet ir idealiai tinka naudoti fasaduose ir kaip sienų danga. Visų pirma dėl savo trijų matmenų (3D) termoplastinio formavimo galimybių, antra dėl savo plataus spalvų spektro. Lieto akmens savybės yra vizualiai patrauklios ir atsparios atmosferos poveikiui, labiau nei kitos medžiagos naudojamos fasadams.

Vienas iš pagrindinių HI-MACS® pasirinkimo kriterijų išskirtiniam eksterjero dizainui, tai lieto akmens šviesos reaktyvumas, ypač pasirinkus HI-MACS® Alpine White spalvą. Lietas akmuo, parinkus tam tikrą rakursą ir kampus gali sugerti ir atspindėti šviesą, kuri neakins, bet pabrėš fasado unikalumą. Medžiagos savybės reaguoja į aplinkos pokyčius ir atspindi besikeičiančią šviesos gamą per dieną skirtingais baltos spalvos atspalviais.

Puikios termiškai suformuojamos savybės suteikia dizaineriams galimybę sukurti bet kokias trimačias formas, papildomai sugebant ant paviršiaus sukurti intarpus ir dekoracijas, o medžiagos permatomumo įspūdis užtikrina kiekvieno dizaino ryškumą ir unikalius, įspūdingus efektus.

TVIRTA IR PATVARI MEDŽIAGA

HI-MACS® fasado spalvų diapazonas atlaiko drėgmę, UV spindulius ar temperatūros svyravimus dėl vientisos, neporėtos medžiagos ir kitų naudingų savybių.

LENGVA PRIŽIŪRĖTI

Lengva valyti ir prižiūrėti. Ne tik apsaugos pastato struktūrą ir izoliacines medžiagas nuo išorės poveikio, bet ir išlaikys patrauklią pastato išvaizdą daugelį metų. Dėl savo sudėties ir savybių fasadas lengvai valomas, jam nebaisus joks išorinis poveikis. Net graffiti padarytą žalą galima pašalinti be jokių pėdsakų.

YPAČ UGNIAI ATSPARI FORMULĖ

HI-MACS® FR. HI-MACS® FR versijos lakštai iš S728 Alpine White atitinka TJO standartinius B + D ir M1 modulius. FR lakštai ypač tinka naudoti visuomeniniuose pastatuose, išoriniuose fasaduose ir jūrų pramonėje.

HI-MACS EXTERIA® - KOKYBĖS STANDARTAS IDEALIAI TINKANTIS FASADAMS

Fiksuotas „Keil“ įdėklais ir BWM konstrukcija, HI-MACS® fasadas S728 - „Alpine White“ sėkmingai išlaikė ETA testus (Europos techninis susitarimas). Be to, HI-MACS® yra gavęs Prancūzijos QB sertifikatą ir CSTB ATec „Avis Technique“, skirtą naudoti fasadams S828 Alpine White. („Avis Technique 2.2 / 18-1795_V1“).

NEMATOMA TVIRTINIMO SISTEMA

HI-MACS® plokštės montuojamos - nematomai iš išorės - ant aliuminio pagrindo. Mes rekomenduojame naudoti nematomą pjovimo inkarą, kurį siūlo „Keil“ tvirtinimo technologija.

HI-MACS® DIRBTINIO AKMENS FASADAI – PUIKI APSAUGA NUO BET KOKIO IŠORINIO POVEIKIO

Puikiai ventiliuojamas fasadas ir HI-MACS® užtikrins Jūsų pastato ilgesnį tarnavimo laiką, bei sumažins jo priežiūros ir išlaikymo išlaidas.  

Fasadai-lietas-dirbtinis-akrilinis-akmuo-HI-MACS-3.jpg

ATSPARUMAS DRĖGMEI

03

HI-MACS® dirbtinis akmuo fasadui yra labai atsparus drėgmei, tokiai kaip lietus, sniegas ar kondensatui, todėl puikiai apsaugo izoliacinį sluoksnį už fasado. Be to, drėgmė puikiai pašalinama per tarpą tarp fasado plokštės ir izoliacinės medžiagos.

Dirbtinio akmens fasadai

01

Kartu su vėdinama lietaus apsaugos technologija, HI-MACS® užtikrina oro cirkuliaciją neatsižvelgiant į žemą ar aukštą temperatūrą. Šis metodas pašalina kondensato drėgmę ir apsaugo izoliacijos sluoksnį nuo žalos.

02

PUIKI ORO CIRKULIACIJA

HI-MACS® vienodai atlaiko šaltį ir šilumą. Šios izoliacinės savybės leidžia žymiai sutaupyti energijos.

PUIKIOS IZOLIACINĖS SAVYBĖS

04

HI-MACS® fasadinės medžiagos užtikrina optimalią izoliaciją nuo triukšmo, taip žymiai sumažindama pastato viduje triukšmo lygį.

PUIKI TRIUKŠMO IZOLIACIJA

05

Dirbtinio akmens fasadai

HI-MACS® fasadinės medžiagos pasižymi didesne lenkimo jėga nei kitos fasadui naudojamos medžiagos, todėl yra atsparesnės vėjo slėgiui.

PUIKUS ATSPARUMAS VĖJO SLĖGIUI

HI-MACS EXTERIA® - IŠORĖS APDAILOS IR FASADŲ SPALVŲ GAMA

HI-MACS® suteikia 10 metų atsparumo UV garantiją eksterjerui naudojamai medžiagai (spalvai)

HI-MACS Exteria® kolekcija siūlo daug patrauklių spalvų ir atspalvių išorės apdailai. Spalvos ne tik akiai patrauklios, bet ir turinčios UV apsaugas ir atsparios ugniai. Savo namų išorės apdailai galėsite rinktis iš daugiau nei tuzino atspalvių.

Jei jau turite savo projektą ar idėją, SUSISIEKITE su mumis ir mes JUMS padėsime įgyvendinti JŪSŲ projektą.

HIMACS_logo_black_rgb.png