top of page

DIRBTINIO AKMENS FASADAI

HIMACS dirbtinis akmuo fasadui – įspūdingiems projektams

 

Visame pasaulyje gerai žinomi ir garsūs dizaineriai bei architektai naudoja HIMACS lietą dirbtinį akmenį ne tik kurdami kvapą gniaužiančius interjerus, bet ir unikalius fasadus. HIMACS Exteria lietas dirbtinis akmuo fasadui – tobulas pasirinkimas norintiems kurti ir gyventi išskirtiniuose namuose.

Dėl nepaprasto terminio formavimo, ilgaamžiškumo, neporėto paviršiaus ir nepralaidumo HIMACS - sertifikuota ETA ir CSTB - yra ideali medžiaga fasadams ir išorinių sienų dangoms, turinčioms didelį estetinį poveikį. Ši medžiaga pasižymi ilgu funkcijų ir pranašumų sąrašu, įskaitant trijų matmenų termoplastinio formavimo galimybes bei platų spalvų spektrą. HIMACS lietas akmuo yra atsparus atmosferos poveikiui.

KVIEČIAME SUŽINOTI ITIN ŽEMŲ KAINŲ PASIŪLYMUS, IŠPARDAVIMUS

Susipažinkite gyvai su spalvomis, kurios užkariaus Jūsų širdis. Išsirinkite labiausiai patikusią spalvą biure-ekspozicijoje Vilniuje.

HIMACS aptarnavimo ir projektų asistentas

+370 684 96441

KUO YPATINGAS HIMACS EXTERIA LIETAS DIRBTINIS AKMUO FASADUI?

Dirbtinio akmens fasadai
HIMACS_logo_black_rgb.png

BEGALINĖS DIZAINO GALIMYBĖS

TVIRTA IR PATVARI MEDŽIAGA

HIMACS fasado spalvų diapazonas atlaiko drėgmę, UV spindulius ar temperatūros svyravimus dėl vientisos, neporėtos medžiagos ir kitų naudingų savybių.

LENGVA PRIŽIŪRĖTI

Lengva valyti ir prižiūrėti. Ne tik apsaugos pastato struktūrą ir izoliacines medžiagas nuo išorės poveikio, bet ir išlaikys patrauklią pastato išvaizdą daugelį metų. Dėl savo sudėties ir savybių fasadas lengvai valomas, jam nebaisus joks išorinis poveikis. Net graffiti padarytą žalą galima pašalinti be jokių pėdsakų.

YPAČ UGNIAI ATSPARI FORMULĖ

HIMACS FR versijos lakštai iš S728 Alpine White atitinka TJO standartinius B + D ir M1 modulius. FR lakštai ypač tinka naudoti visuomeniniuose pastatuose, išoriniuose fasaduose ir jūrų pramonėje.

HIMACS yra ne tik puiki medžiaga patalpose, bet ir idealiai tinka naudoti fasaduose ir kaip sienų danga. Visų pirma dėl savo trijų matmenų (3D) termoplastinio formavimo galimybių, antra dėl savo plataus spalvų spektro. Lieto akmens savybės yra vizualiai patrauklios ir atsparios atmosferos poveikiui, labiau nei kitos medžiagos naudojamos fasadams.

Vienas iš pagrindinių HIMACS pasirinkimo kriterijų išskirtiniam eksterjero dizainui, tai lieto akmens šviesos reaktyvumas, ypač pasirinkus HIMACS Alpine White spalvą. Lietas akmuo, parinkus tam tikrą rakursą ir kampus gali sugerti ir atspindėti šviesą, kuri neakins, bet pabrėš fasado unikalumą. Medžiagos savybės reaguoja į aplinkos pokyčius ir atspindi besikeičiančią šviesos gamą per dieną skirtingais baltos spalvos atspalviais.

Puikios termiškai suformuojamos savybės suteikia dizaineriams galimybę sukurti bet kokias trimačias formas, papildomai sugebant ant paviršiaus sukurti intarpus ir dekoracijas, o medžiagos permatomumo įspūdis užtikrina kiekvieno dizaino ryškumą ir unikalius, įspūdingus efektus.

HIMACS EXTERIA - KOKYBĖS STANDARTAS IDEALIAI TINKANTIS FASADAMS

Fiksuotas „Keil“ įdėklais ir BWM konstrukcija, HIMACS fasadas S728 - „Alpine White“ sėkmingai išlaikė ETA testus (Europos techninis susitarimas). Be to, HIMACS yra gavęs Prancūzijos QB sertifikatą ir CSTB ATec „Avis Technique“, skirtą naudoti fasadams S828 Alpine White. („Avis Technique 2.2 / 18-1795_V1“).

NEMATOMA TVIRTINIMO SISTEMA

HIMACS plokštės montuojamos - nematomai iš išorės - ant aliuminio pagrindo. Mes rekomenduojame naudoti nematomą pjovimo inkarą, kurį siūlo „Keil“ tvirtinimo technologija.

HIMACS DIRBTINIO AKMENS FASADAI – PUIKI APSAUGA NUO BET KOKIO IŠORINIO POVEIKIO

Puikiai ventiliuojamas fasadas ir HIMACS užtikrins Jūsų pastato ilgesnį tarnavimo laiką, bei sumažins jo priežiūros ir išlaikymo išlaidas.  

HIMACS EXTERIA® - IŠORĖS APDAILOS IR FASADŲ SPALVŲ GAMA

HIMACS suteikia 10 metų atsparumo UV garantiją eksterjerui naudojamai medžiagai (spalvai)

HIMACS Exteria kolekcija siūlo daug patrauklių spalvų ir atspalvių išorės apdailai. Spalvos ne tik akiai patrauklios, bet ir turinčios UV apsaugas ir atsparios ugniai. Savo namų išorės apdailai galėsite rinktis iš daugiau nei tuzino atspalvių.

Jei jau turite savo projektą ar idėją, SUSISIEKITE su mumis ir mes JUMS padėsime įgyvendinti JŪSŲ projektą.

HIMACS_logo_black_rgb.png
bottom of page