top of page

 SOLID KOLEKCIJA

Kolekcija gausi pačių įvairiausių spalvų - nuo citrininės geltonos iki ryškiai rožinės, nuo akinamai baltos iki itin juodos. Lietas akmuo gali įgauti bet kurį pageidaujamą atspalvį.

SOLID kolekcijos spalvos vientisos, vienalytės – dirbtinis akmuo puikiai tinkantis virtuvės ir vonios kambariams, solidžiam interjerui ar eksterjerui. Pasirinkimas iš daugiau nei 30 spalvų. Įvairūs atspalviai lengvai derinami interjere su baldais ir kitomis medžiagomis. Kolekcijos spalvos pažymėtos saulės simboliu idealiai tinkamos naudoti lauke sienų apdailai, nes turi papildomas UV spindulių apsaugas.

SOLID kolekcijos pažiba – balta „Alpine White“ spalva. Tai ypatinga spalva. „Alpine white“ reguliari spalva tinkama naudoti tiek interjere, tiek eksterjere. Gaminiai pagaminti su šia spalva nebijo drėgmės, UV spindulių ir ugnies. Tai puikus pasirinkimas vonios kambariui – šios spalvos stalviršiai ir praustuvai bus ne tik vonios kambario akcentas, bet ir funkcionalus ir higieniškas sprendimas.

Specialiems projektams rinkitės „Alphine White“ medžiagą iš pažangesnės serijos – su papildomomis apsaugomis nuo ugnies (FR kolekcija), UV spindulių (UV+), ultra termoformavimo (Ultra-Thermoforming) galimybėmis.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

SOLID - HIMACS lygių atspalvių kolekcija

Šios kolekcijos šerdis - didelis pasirinkimas baltos spalvos atspalvių.

Solid kolekcija
bottom of page