top of page

PARDUOTUVĖS IR BIURAI

Parduotuvės ir biurai su HIMACS – draugiška aplinka Klientams ir darbuotojams

Su HIMACS Solid Surface biuro erdvės bus vientisos ir įkvepiančios, tinkamos tiek komandiniam darbui, tiek pritaikytos individualiam naudojimui. Nesenstantis dizainas, patvarumas ir ilgaamžiškumas – ko daugiau galima norėti iš medžiagos, naudojamos biure.

Klientų aptarnavimo zonose labai svarbu estetika ir funkcionalumas. Šios zonos palieka Klientams įspūdį apie verslą. Lietas akmuo interjere Klientams paliks profesionalaus ir šiuolaikiško verslo įvaizdį. Verslo, kuris rūpinasi Klientu ir atlieka darbus kokybiškai.

Parduotuvės ir biuro interjeras sukurtas su HIMACS nustebins Klientus ir darbuotojus savo individualiu charakteriu, kokybe ir visapusiškumu.

Kodėl verta rinktis HIMACS parduotuvėse ir biuruose?

Neribotos dizaino galimybės. HIMACS Solid Surface pasižymi didele spalvų gama, lenktų formų galimybėmis. Nepastebimai sujungiami paviršiai bei galimybė sukurti peršviečiamus stalviršius – įgalins sukurti kūrybiškas ir harmoningas erdves. Neįtikėtinos medžiagos savybės leis sukurti bet kokios formos ir spalvų interjerą.

Tvirta ir patvari medžiaga. Vietoms, kur didelis žmonių srautas ir kasdienis paviršių naudojimas – dirbtinis akmuo yra nepakeičiamas, savo patvarumu ir atsparumu išoriniam poveikiui.

Lengva prižiūrėti. HIMACS dėka savo neporėto paviršiaus yra ideali medžiaga, naudojama ypač intensyvaus žmonių buvimo vietose, pavyzdžiui, biuruose ir parduotuvėse. Neporėta medžiaga neleidžia augti bei kauptis bakterijoms, pelėsiui ar nešvarumams, todėl atitinka griežčiausius higienos standartus. Medžiagos atsparios dėmėms, smūgiams, UV spinduliams ir ugniai.

Garantija. LX Hausys HIMACS Solid Surface gaminiai yra ilgaamžiai, jiems suteikiama iki 15 metų garantija.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

Su HIMACS Solid Surface parduotuvėje ar biure lengvai sukuriama rami, šviesi ir draugiška atmosfera.

 

 

HIMACS Solid Surface įkvepia dizainerius ir architektus kūrybiškai ir lengvai sukurti zonas, kuriose darbuotojai ir lankytojai galėtų džiaugtis susitikimais ir leisti laiką bendraudami.

bottom of page