top of page

Išskirtinai visi HIMACS produktai gaminami pagal ISO 14001 aplinkosaugos standartą. HIMACS nuolatos auga, tobulėja, investuoja, skiria daug dėmesio servisui, aptarnavimo kultūrai. Mes kuriame stiprius produktus lyderiaujančioje pasaulyje korporacijoje.

HIMACS_logo_black_rgb.png

SERTIFIKATAI

HIMACS dirbtinis, lietas akmuo - sveikatos priežiūros ekspertų pasirinkimas. 

ĮSIPAREIGOJIMAS

„LX hausys“ veda ir skelbia reguliarius  energijos vartojimo aplinkosaugos audito rezultatus. Naudojant neužterštą kurą, nuo 2008 m. šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija sumažinta 15000 tonų per metus.

APDIRBIMAS

Medžiaga perdirbama beveik be atliekų.

GAMYBA

Šios medžiagos gamyba pasižymi aukštos kokybės energijos panaudojimo balansu. Be to HIMACS gamyklos Cheongju (Korėja) ir Atlanta (JAV) atitinka visus aplinkosaugos standartus.

TRANSPORTAVIMAS

Medžiaga gabenama į Europą tik laivais. Europoje „HIMACS“ laikosi „Euro-5“ standartų dėl mažesnės kietųjų dalelių emisijos. LX Hausys Europe partnerių tinklas yra kruopščiai atrinktas: Europos transporto partneriai garantuoja nuotekų perdirbimą, naudoja saulės energiją sandėliuose ir sunkvežimius važiuojančius dujomis. Todėl „LX Hausys“ partneris buvo apdovanotas „Green Truck Award 2013“ apdovanojimu.

Lietas, dirbtinis akmuo

KURIAME ATEITĮ SUDERINAMĄ SU GAMTA

Daugybė sertifikatų suteikia HIMACS aukščiausius įvertinimus ir patvirtina, kad HIMACS ypatingai daug dėmesio skiria ekologiniams aspektams.

IMO MED – MODULES B AND D

01

Sertifikatai | lietas, dirbtinis akmuo

IMO MED moduliai B ir D atstovauja Jūrų įrangos direktyvą. Abu moduliai yra labai svarbūs laivų statybos pramonei, nes jie yra privalomi laivų gamybos medžiagoms. IMO B apima pačios medžiagos atsparumą ugniai ir patvirtina, kad medžiaga turi mažas liepsnos plitimo charakteristikas ir negali sukelti pernelyg didelių dūmų ir toksiškų degimo produktų kiekio.
D modulis apima bendrą gamybos pajėgumą ir patikrinimus, tarp kitų produktų procesų, valdymo ir naudojamų sistemų.

LEED  

Leadership in Energy and Environnemental Design 

02

Sertifikatai | lietas, dirbtinis akmuo

Savanoriška sistema, patvirtinanti aukštą pastatų našumą iš JAV žaliųjų pastatų tarybos (USGBC). LEED patvirtina kreditų sistemą naudojančius pastatus ir sistemas. Naudojant „Eden“ kolekciją iš HIMACS galima gauti  IEQ kreditus 4.1 „Mažos emisijos medžiagos - klijai ir hermetikai“ (1 balas), MR kreditas 4.1 „Perdirbta medžiaga 10%“ (1 balas) ir MR kreditas 4.2 „Perdirbta medžiaga 20%“ (1 balas su priedu į MR kreditą 4.1).

ISO 14001

03

Sertifikatai | lietas, dirbtinis akmuo

ISO 14000 šeima susijusi su aplinkos kokybės valdymu. Populiariausias sertifikatas šioje grupėje yra ISO 14001. Tai skatina mažinti žalą aplinkai, kurią sukelia mūsų pačių veikla ir nuolat gerinti aplinkosaugos veiksmingumą. Tikslas - prisidėti prie mūsų planetos aplinkos apsaugos ir stabilizavimo. Šis sertifikatas patvirtina, kad HIMACS aplinkosaugos vadybos sistema atitinka ISO 14001 standartus

GREENGUARD

04

Sertifikatai | lietas, dirbtinis akmuo

„HIMACS“ buvo patvirtintas „Greenguard“ organizacijos JAV kaip mažos emisijos produktas. Ši organizacija nustato priimtinus patalpų oro standartus vidaus produktams, aplinkai ir pastatams. Organizacijos tikslas - gerinti visuomenės sveikatą ir gyvenimo kokybę per orą gerinančias programas.

LGA

05

Sertifikatai | lietas, dirbtinis akmuo

Šis sertifikatas yra būtinas ligoninėse ir kitose zonose kur higiena ypatingai svarbi. LGA vertina valymo paprastumą, atsparumą bakterijoms ir grybeliams. Dėka neporėtos medžiagos sandaros, HIMACS yra patvirtas LGA sertifikatu.

OHSAS 18001

06

Sertifikatai | lietas, dirbtinis akmuo

OHSAS 18001, Profesinės sveikatos ir saugos vertinimo sertifikatas,  Britanijos standartas darbuotojų sveikatos ir saugos valdymui. Jų laikymasis leidžia organizacijoms įrodyti, kad turi sistemą, skirtą darbuotojų sveikatai saugoti ir saugai vykdyti.

ISO 9001

07

Sertifikatai | lietas, dirbtinis akmuo

ISO 9001 kriterijai gali garantuoti šiuos dalykus: visas gamybos procesas užtikrina gerą produkto kokybę; kokybės kontrolė, prireikus taikant tinkamą korekcinę procedūrą ir reguliariai tikrinant kokybės kontrolės procedūras; procesus, kuriais siekiama nuolat gerinti pasaulinį efektyvumą.

WARRINGTON FIRE - CLASS 0

08

Sertifikatai | lietas, dirbtinis akmuo

HIMACS sėkmingai išlaikė Europos bandymą EN 13501 - klasę B-s1, d0, lygiaverčią klasei 0 iš Warrington Fire sertifikavimo. Šis rezultatas pasiekiamas kiekvienai „HIMACS“ spalvai, išskyrus Eden, Volcanics, Lucent, Marmo ir Galaxy (bandymai atliekami šiuo metu).

DIN 42102-1 - CLASS B1

09

Sertifikatai | lietas, dirbtinis akmuo

B1 klasė patvirtina, kad HIMACS turi mažą degumą. B1 klasė yra Europos atsparumo ugniai reikalavimas. Šis bandymas taikomas kolekcijoms Solids, Lucent, Sand & Pearl, Granite, Quartz, kurių storis yra 12 mm.

LNE - CLASS M1

10

Sertifikatai | lietas, dirbtinis akmuo

LNE tikrina medžiagos reakciją į ugnį. M1 klasė patvirtina, kad HIMACS FR pasižymi pažangiu atsparumu ugniai.

NSF

11

Sertifikatai | lietas, dirbtinis akmuo

NSF, produktų kokybės vertinimo lyderiai, kurių standartai yra visuotinai pripažintos įvairių visuomenės sveikatos sričių normos. NSF patvirtina, kad HIMACS atitinka NSF normas ir garantuoja, kad medžiaga yra nekenksminga, bei neišskiria cheminių medžiagų.

SUSISIEKITE

ir mes Jums patarsime renkantis spalvas, paaiškinsime kitus Jums aktualius klausimus susijusius su gamyba, montavimu ir ilgaamžiu naudojimu.

bottom of page