MEDICINOS ĮSTAIGOS

HI-MACS® atitinka griežčiausius kokybės standartus. Dėl tarptautiniu mastu sertifikuoto paviršiaus atsparumo nešvarumams, bakterijoms, virusams, daugeliui cheminių medžiagų, pagal Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro rekomendacijas, HI-MACS® Solid Surface (lietas akmuo, dirbtinis akmuo) yra pirmoji pasirinktina medžiaga sveikatos priežiūros sektoriuje.

HI-MACS® ypatingai ir išskirtinai vertinamas dėl daugybės privalumų, ypač ligoninių ir medicinos pramonėje. Tai idealus pasirinkimas ligoninėms, laboratorijoms, klinikoms ir kitoms sveikatos priežiūros įstaigoms. Taikymo sritys yra įvairiausios: sienų dangos, stalviršiai, durys, staltiesės (pacientų kambariuose, slaugos personalo kambariuose, laboratorijose, kavinėse...), praustuvai (vonios kambariuose ir operacinių salėse), dušai ir iškabos.

HI-MACS® neįgeria drėgmės, turi lygų, neporėtą paviršių. Todėl tai yra puiki medžiaga dezinfekuotoms vietoms, kurios turi atitikti griežčiausius higienos reikalavimus. HI-MACS®  yra lengva valyti, yra suderinama su stipriausiais plovikliais, įskaitant ir tuos, kurie naudojami operacinės blokams valyti. Lengvai ir greitai priežiūrint, sutrumpėja valymo laikas tarp operacijų ir taip sutaupoma daug laiko. Su HI-MACS® kuriami paviršiai yra be siūlių, todėl beveik neįmanoma daugintis bakterijoms ir pelėsiams. 

HI-MACS® neturi formaldehidų ir nanodalelių, yra lengvai atnaujinama ir panaudojama dar kartą, pažymėta LGA higienos ir GREENGUARD sertifikatais.

1/1
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram