top of page

MEDICINOS ĮSTAIGOS

Dirbtinis akmuo tinkamas vietose, kur būtinas funkcionalumas ir praktiškumas. Lengva priežiūra, modernus dizainas ir kokybiška medžiaga sveikatos priežiūros įstaigose užtikrins, kad visas dėmesys bus skiriamas sveikatinimui.

Kodėl verta rinktis HIMACS medicinos įstaigose?

Higieniška. Dėl vientiso ir neporėto paviršiaus HIMACS yra ideali medžiaga ligoninei, medicinos kabinetams ar laboratorijai. HIMACS Solid Surface tarptautiniu mastu sertifikuota (LGA higienos ir GREENGUARD sertifikatais) medžiaga, kuri atspari nešvarumams, virusams, bakterijoms ir daugeliui cheminių medžiagų. Medžiagos sudėtyje nėra formaldehidų ir nanodalelių.

Tvirta ir patvari medžiaga. Lietas akmuo 100 procentų atsparus drėgmei. Medžiaga taip pat atspari smūgiams, abrazyviai chemijai (net tinkamai valyti operacines), UV spinduliams, ugniai.

Lengva taisyti. Dėl besiūlio sujungimo, medžiagą galima taisyti ir pakeisti be matomų pėdsakų, jei kuri nors HIMACS instaliacijos dalį būtų reikalinga taisyti. HIMACS yra ypač patvari ir ilgaamžė ir suteikia iki 15 metų garantiją, vienintelę tokio pobūdžio rinkoje.

Ugniai atsparus. Kartu su daugybe sertifikatų, patvirtinančių jo kokybę ir atsparumą ugniai (DIN 4102-1 - B1 klasė, Warringtono gaisro klasė - 0), HIMACS yra idealus tose vietose, kur saugumas yra svarbiausias kriterijus.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

HIMACS Solid Surface – ilgaamžiškas sprendimas medicinos įstaigose, užtikrinantis nepriekaištingą higieną ir šiuolaikinę estetiką.

 

 

Sveikatos priežiūros įstaigų pirmoji pasirinktina medžiaga.

bottom of page