top of page

LUCENT KOLEKCIJA

Tai dirbtinis akmuo, kurio išskirtinumas - lygūs paviršiai, šviesos pralaidumas – tai šios kolekcijos ypatinga savybė.

LUCENT šviesių atspalvių kolekcija – turi net keturias ryškias pastelines spalvas, kurios interjerui suteiks svajingumo ir švelnumo. Kolekcijos spalvos pažymėtos saulės simboliu idealiai tinkamos naudoti lauke sienų apdailai, nes turi papildomas UV spindulių apsaugas ir atitinka keliamus aukštus reikalavimus fasadų apdailai.

Dizaineriams ir architektams mėgstantiems žaisti su šviesa, šios kolekcijos lietas akmuo leidžia manipuliuoti šviesos šaltiniu, pasirenkant skirtingo storio ir atspalvio tekstūras.

Su HIMACS Solid Surface Lucent spalvomis įmanoma net aštriems ir sunkiems daiktams suteikti sviesto minkštumo ir lengvumo pojūtį.

Daugelis dizainerių ir architektų renkasi HIMACS lietą akmenį savo kūriniams ir projektams dėl šių priežasčių: dirbtinis akmuo yra visiškai neporėtas ir, kadangi iš jo galima sukurti vientisą objektą, todėl jokie mikrobai ar purvas negali sugadinti jų kūrinio. Tai puiki medžiaga kuriant projektus bet kokiai erdvei, ar tai būtų virtuvė, ar vonia, ar restoranas, ar lauko baldai, fasadai.

LUCENT kolekcijos spalvos labai lengvai integruojamos į jau esamą interjerą ar eksterjerą. Jos švelnios spalvos ir lygus paviršius puikiai kontrastuoja su tamsiomis spalvomis. Stalviršiai, baldai, iškabos ar kiti gaminiai pagaminti iš šios medžiagos ir derinamos su šviesą neatspindinčia kita medžiaga puikiai sukuria ypatingą šviesos tamsoje efektą.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

HIMACS LUCENT kolekcija – dizaino bendradarbiavimas su šviesa.

Skaidrumas ir efektyvus šviesos panaudojimas – šiuolaikinės architektūros tendencijos.

 

Lucent kolekcija
bottom of page