top of page

MARMO KOLEKCIJA

Lietas akmuo tampa šiuolaikinio interjero akcentu.

Su HIMACS Solid Surface marmuriniai raštai ir spalvos puoš Jūsų interjerą, išvengiant tikro marmuro porėtumo ir minkštumo. Marmuro stalviršiai ir kiti paviršiai atrodys prabangiai ir elegantiškai, bei bus šilti ir malonūs liesti. Marmurą menantys gaminiai iš lieto akmens interjerui suteiks lengvumo ir spindesio.

Marmo kolekcija gausi klasikiniais marmuriniais atspalviais bei papildyta naujomis „Aurora“ spalvomis. Naujosios „Aurora“ spalvos yra įkvėptos natūralaus Šiaurės pašvaistės grožio. Spindinčios bangos danguje ir šie gyvybingi tonai nuleisti į lieto akmens tekstūrą.

Dvi spalvos - „Pavia“ ir „Aurora Cotton“ - turi pusiau peršviečiamą savybę, tai leidžia dizaineriams žaisti su šviesos efektais, suteikiant galimybę gamtos reiškinius integruoti į jų interjero dizainą.

Naujosios „Aurora“ spalvos, tai „Marmo“ kolekcijos evoliucija, kuri sujungia estetiką įkvėptą gamtos su visais naujausios kartos HIMACS Solid Surface privalumais: visiškai neakyta medžiaga, kuri gali būti termiškai formuojama, kad būtų galima išlenkti pagal pageidavimą. Dirbtinis akmuo leidžia sukurti besiūlius paviršius, jį lengva taisyti ir valyti.

Kolekcijoje rasite daugiau nei 15 prabangių, marmurą ir Šiaurės pašvaistės tekstūrą menančių spalvų.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

HIMACS MARMO kolekcija - tai duoklė šiuo metu renesansą išgyvenančiam marmurui.

Su MARMO kolekcijos natūraliais atspalviais galėsite mėgautis marmuro vaizdu visuose norimuose paviršiuose.

 

Marmo kolekcija
Marmo kolekcija
Marmo kolekcija
bottom of page