top of page

LIETO AKMENS PLAUTUVĖS

HIMACS lieto akmens plautuvės – nepriekaištingai virtuvei

 

Virtuvė, tai viena iš daugiausiai naudojamų gyvenamųjų erdvių namuose. Dažnai šioje erdvėje ne tik gaminamas maistas, kuriami kulinariniai šedevrai, bet ir ilsimasi bei bendraujama su šeimos nariais.

Šiai erdvei turi būti skiriamas ypatingas dėmesys, atsižvelgiama į funkcionalumą, spalvas ir stilių. Viskas turi ne tik derėti, būti aukštos kokybės, bet ir lengvai prižiūrima. Čia, namų širdyje, negali būti mažesni reikalavimai nei funkcionalumas, ilgaamžiškumas, tvirtumas, estetika, patogumas ir higieniškumas.

Plautuvės naudojamos kiekvieną dieną, todėl svarbu išsirinkti tinkamą ir funkcionalią. HIMACS dirbtinio akmens plautuvės gaminamos iš aukščiausios kokybės Solid Surface medžiagos. Nesvarbu, kokį produktą pasirinksite iš mūsų plataus, puikiai derinamo asortimento, visos kriauklės gaminamos pagal individualų užsakymą, montuojamos į stalviršį ir sujungiamos besiūliu sujungimu (ang. seamless).

KVIEČIAME SUŽINOTI ITIN ŽEMŲ KAINŲ PASIŪLYMUS, IŠPARDAVIMUS

Susipažinkite gyvai su spalvomis, kurios užkariaus Jūsų širdis. Išsirinkite labiausiai patikusią spalvą biure-ekspozicijoje Vilniuje.

HIMACS aptarnavimo ir projektų asistentas

+370 684 96441

Lieto akmens plautuvės
Lieto akmens plautuvės

Jei jau turite savo projektą ar idėją, SUSISIEKITE su mumis ir mes JUMS padėsime įgyvendinti JŪSŲ projektą.

HIMACS_logo_black_rgb.png

DUK

bottom of page