LIETO AKMENS PLAUTUVĖS

HI-MACS® lieto akmens plautuvės – nepriekaištingai virtuvei

 

Virtuvė, tai viena iš daugiausiai naudojamų gyvenamųjų erdvių namuose. Dažnai šioje erdvėje ne tik gaminamas maistas, kuriami kulinariniai šedevrai, bet ir ilsimasi bei bendraujama su šeimos nariais.

Šiai erdvei turi būti skiriamas ypatingas dėmesys, atsižvelgiama į funkcionalumą, spalvas ir stilių. Viskas turi ne tik derėti, būti aukštos kokybės, bet ir lengvai prižiūrima. Čia, namų širdyje, negali būti mažesni reikalavimai nei funkcionalumas, ilgaamžiškumas, tvirtumas, estetika, patogumas ir higieniškumas.

Plautuvės naudojamos kiekvieną dieną, todėl svarbu išsirinkti tinkamą ir funkcionalią. HI-MACS® dirbtinio akmens plautuvės gaminamos iš aukščiausios kokybės Solid Surface medžiagos. Nesvarbu, kokį produktą pasirinksite iš mūsų plataus, puikiai derinamo asortimento, visos kriauklės gaminamos pagal individualų užsakymą, montuojamos į stalviršį ir sujungiamos besiūliu sujungimu (ang. seamless).

KVIEČIAME SUŽINOTI ITIN ŽEMŲ KAINŲ PASIŪLYMUS, IŠPARDAVIMUS

Susipažinkite gyvai su spalvomis, kurios užkariaus Jūsų širdis. Išsirinkite labiausiai patikusią spalvą biure-ekspozicijoje Vilniuje.

HI-MACS®  aptarnavimo ir projektų asistentas

+370 684 96441

Lieto akmens plautuvės
Lieto akmens plautuvės

Jei jau turite savo projektą ar idėją, SUSISIEKITE su mumis ir mes JUMS padėsime įgyvendinti JŪSŲ projektą.

HIMACS_logo_black_rgb.png

Kaip išsirinkti tinkamą plautuvę / kriauklę virtuvei?


Virtuvės kriauklės skiriasi forma, dydžiu, spalva. Taip pat svarbu įsivertinti ar bus virtuvėje viena kriauklė ar kelios.
Kokio dydžio plautuvę pirkti?


Pirmiausia ir svarbiausia užduotis yra įsivertinti kokio dydžio plautuvės reikės virtuvėje. Neabejotinai, kuo didesnė ir gilesnė plautuvė, tuo geriau ir patogiau bus naudoti. Svarbu, kad plautuvėje tilptų didelis puodas ar plati keptuvė. Taip pat pamatuokite kokio dydžio ir ploto stalviršis bus, kuriame bus montuojama kriauklė. Tai neabejotinai turės įtakos pasirenkant plautuvės plotį, gylį ir dydį.

Jei virtuvėje bus naudojama ir indaplovė, tai virtuvės plautuvė atliks tik pagalbinę funkciją, todėl ją galima įsigyti šiek tiek mažesnę. Turint galimybes, investicija į didelę kriauklę, net turint indaplovę, atsipirks savo patogumu naudoti ir funkcionalumu.
Kokios formos plautuvę pasirinkti?


Renkantis bet kokios formos plautuvę, svarbu įsivertinti stalviršio dydį, kurioje vietoje bus instaliuojama plautuvė ir kokio dydžio indai joje bus plaunami. Kaip ir dirbtinio akmens praustuvai, plautuvės gali būti apvalios, kvadratinės, stačiakampės formos. Apvalios formos plautuvės nors ir gražios savo formomis, tačiau užima daugiau vietos nei kitų formų kriauklės, todėl būtų nepraktiškas pasirinkimas. Virtuvėje rekomenduojame rinktis kvadratines arba stačiakampes plautuves.

HI-MACS® Solid Surface kvadratinės ir stačiakampės dirbtinio akmens plautuvės gali būti suapvalintais kraštais ir įvairių dydžių bei gylių.
Kokią plautuvę pasirinkti: vienos dalies ar dviejų?


Virtuvės plautuvės būna viengubos, dvigubos ir trigubos virtuvės kriauklių konfigūracijos. Kokios konfigūracijos kriauklę pasirinkti priklauso nuo maisto gaminimo įpročių. Čia yra keli kiekvieno iš jų privalumai, padėsiantys pasirinkti, kokia plautuvės konfigūracija tinka jūsų darbui.

Viengubos plautuvės privalumai tokie, kad yra plati ir atvira mirkymo zona, tinkama plauti dideliems puodams ir keptuvėms. Paprastai viengubos plautuvės būna gilesnės.

Dvigubos plautuvės puikiai tinka atlikti atskiras užduotis – viename dubenyje galima plauti, o kitame skalauti. Galima rinktis, kad abu dubenys būtų vienodo dydžio, tačiau dažnai renkamasi kombinuoti viena didelę plautuvę su viena mažesne. Kriauklės gali būti skirtingo pločio ir ilgio, kad būtų sukurtos skirtingos formos, arba kampuotos, kad tilptų stalviršio kampuose. Būtina, kad bent viename dubenyje tilptų plauti didelius puodus ir keptuves.

Trigubos plautuvės paprastai yra platesnės nei standartinio dydžio kriauklės ir užima daugiau vietos stalviršyje. Tokios plautuvės mėgstamos tikrų virtuvės virtuozų, kurie vienu metu atlieka daug skirtingų darbų ir praleidžia daug laiko virtuvėje. Šių žmonių virtuvės būna didelės, su dideliais stalviršiais, todėl jie linkę daugiau investuoti į savo virtuvės įrengimą ir funkcionalumą.
Kokios medžiagos plautuvės patikimiausios virtuvėje?


Šiai dienai galima įsigyti daug įvairiausių plautuvių gaminamų iš įvairiausių medžiagų. Populiariausios naudojamos medžiagos: nerūdijančio plieno plautuvės, natūralių medžiagų (granitinės, keramikinės, akmens masės) ir lieto akmens plautuvės.

Medžiagos pasirinkimas labai priklauso nuo besirenkančiojo lūkesčių ir poreikių. Rinkitės tokią medžiagą, kuri geriausiai atitiks jūsų poreikius ir dizainą. Jei abejojate kokią medžiagą pasirinkti, pasikonsultuokite su specialistu. Atsižvelkite į tris svarbiausius plautuvių medžiagos parametrus – patvarumas, lengva priežiūra ir higiena.

Patvarumas, priežiūra ir ilgaamžiškumas. Nerūdijančio plieno kriauklės ir natūralių medžiagų kriauklės naudojamos ilgą laiką praranda savo pirminę išvaizdą, o jų atnaujinimas dažnai yra negalimas arba brangiai kainuojantis. Natūralios medžiagos, tokios kaip granitas, keramika ir panašios turi polinkį sugerti dėmes ir braižytis, jos gali įskilti (arba nuskilti). Nerūdijančio plieno kriauklės yra jautrios buitinei chemijai ir rūgštims, todėl būtinas atidesnis šių paviršių naudojimas ir priežiūra.

HI-MACS® Solid Surface plautuvės yra patvarios ir ilgaamžės. Tačiau, kaip ir visoms plautuvėms, naudojantis HI-MACS® Solid Surface plautuvėmis reikia laikytis naudojimo instrukcijų, kurios greitai ir lengvai paaiškinamos prieš jas įsigyjant.

Higiena. Nerūdijančio plieno kriauklės, plautuvės iš natūralių medžiagų ir įvairios kitos plautuvės turi sujungimo su stalviršiu vietas, kurios būna sunkiai valomos ir nesandarios. Lieto akmens praustuvai ir plautuvės įleidžiami į stalviršį nepastebimai, pasižymi besiūle technologija, kuri plautuvę sujungia su stalviršiu be sudūrimo žymių. Tai palengvina virtuvės priežiūrą ir užtikrina, kad bus laikomasi higienos standartų, nes tarpuose ir neporėtame paviršiuje nesikaupia patogenai.

DUK