top of page

PRAUSTUVAI IR PLAUTUVĖS

Vonios kambariai turi būti ne tik ramybės, bet ir funkcionalumo prieglobstis. Ideali medžiaga šiame kambaryje turėtų būti ne tik higieniška ir atspari vandeniui, bet ir kokybiška, šilta, maloni liesti. Ir svarbiausia, ji turi būti tokia lanksti dizaino ir erdvės išnaudojimo atžvilgiu, kad kiekvieną Jūsų reikalavimą būtų galima paversti realybe paprastai.

Vonios erdvėje praleidžiame itin daug savo laiko ir čia komfortas yra tarp būtiniausių užduočių kuriant jaukius namus. Su HIMACS Jūs galite tai pasiekti. 

Dėl besiūlės medžiagos sujungimo technologijos, pakabinami arba montuojami ant spintelės, baldiniai, įleidžiami vonios praustuvai iš HIMACS lieto akmens, sujungti su stalviršiu iš tos pačios medžiagos, išspręs visus Jūsų reikalavimus siekant optimaliausio erdvės išpildymo. Su HIMACS be standartinės baltos spalvos Jūsų vonios kambarį papuošti gali betoniniai, marmuro, granito, kvarco, smėliuko, terazo raštų bei vienspalviai stalviršai ir praustuvai.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

HIMACS vonios praustuvai ir virtuvės plautuvės garantuoja gerą dizainą, juos paprasta ir lengva prižiūrėti

 

PASTATOMI PRAUSTUVAI

Rinkitės patinkantį praustuvą iš trijų modelių - apvalaus, kvadratinio ir stačiakampio.

Lieto akmens praustuvas iš HIMACS Jūsų vonios kambaryje - išskirtinis, elegantiškas, švelnių formų ir linijų, matinis, plona sienele, iš šiltos ir malonios liesti lieto akmens (Solid Surface) medžiagos.

Praustuvai ir plautuvės
Praustuvai ir plautuvės
Praustuvai ir plautuvės

PAKABINAMI / MONTUOJAMI ANT STALVIRŠIO PRAUSTUVAI

Rinkitės patinkantį praustuvą iš plataus modelių asortimento. Paverskite savo vonios kambario stalviršį vientisu kartu su dviem ar net trimis lieto akmens praustuvais, komplektuokite su minimalistiniu švaros borteliu. 

Lieto akmens praustuvas su pasirinkto dydžio stalviršiu iš HIMACS Jūsų vonios kambaryje - išskirtinis, elegantiškas, švelnių formų ir linijų, matinis, iš šiltos ir malonios liesti lieto akmens (Solid Surface) medžiagos.

Praustuvai ir plautuvės

HIMACS VONIOS KAMBARIO LIETO AKMENS KRIAUKLĖS, PRAUSTUVAI

Lieto akmens praustuvas CB330C

Lieto akmens praustuvas CB402

Lieto akmens praustuvas CB465

Lieto akmens praustuvas CB502

Lieto akmens praustuvas CB540R

Lieto akmens praustuvas CB602

Lieto akmens praustuvas CB753

Lieto akmens praustuvas CB330S

Lieto akmens praustuvas CB422

Lieto akmens praustuvas CB483

Lieto akmens praustuvas CB503

Lieto akmens praustuvas CB523

Lieto akmens praustuvas CB723

Lieto akmens praustuvas CB680