top of page

GRANITE, SPARKLE, QUARTZ, SAND & PEARL KOLEKCIJA

Dėka gyvų tekstūrų, harmoningų natūralių atspalvių ir maksimalaus subtilumo šios kolekcijos puikiai tinka atskirai arba kartu su kitomis spalvomis. Galimi nuostabūs dirbtinio akmens vonios stalviršiai, vonios interjeras, lietos plautuvės ir kiti gaminiai.

Prabangūs granito stalviršiai, elegantiški kvarco paviršiai ar smėlio lengvumo apdaila interjerui suteiks tekstūros, charakterio ir spindesio. Gaminiai iš lieto akmens taps jūsų namų akcentu.

Dirbtinis akmuo HIMACS leidžia sukurti beveik bet kokią tekstūrą. Jeigu visada svajojote savo namuose turėti granitinius, kvarco, perlu blizgančius paviršius, ši dirbtinio akmens kolekcija skirta būtent Jums. Pasirinkite paviršius iš daugiau nei 20 spalvų. Spalvų gama nuo blizgančiai baltos iki itin juodo granito. Visos spalvos puikiai pritaikytos naudoti virtuvės ir vonios interjere.

Lietas akmuo, itin lengvai formuojama medžiaga, kuri leis suformuoti beveik bet kokią norimą formą ar linkius. Niekada nebuvo taip lengva sukurti šedevrą. Įvairūs raštai lengvai derinami interjere su baldais ir kitomis medžiagomis.

Kolekcijos spalvos pažymėtos saulės simboliu idealiai tinkamos naudoti lauke sienų apdailai, nes turi papildomas UV spindulių apsaugas.

Ši kolekcija taip pat turi net 3 spalvas pagamintas iš perdirbtų medžiagų – Cotton Field, Windy Hill ir Highland. Šių spalvų medžiagą mažiausiai 12-14 procentų sudaro perdirbtos medžiagos. Šios spalvos sukurtos tiems, kuriems tvarumas yra didžiausia vertybė.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

Itin elegantiškos HIMACS kolekcijos

Kolekcija „GRANITE, SPARKLE, QUARTZ, SAND & PEARL“ – subtilios prabangos ir funkcionalumo derinys.

 

Granite, Sparkle, Quartz, Sand & Pearl kolekcija
bottom of page