top of page

LIETO AKMENS KRIAUKLĖS

HIMACS lieto akmens kriauklės voniai – stiliaus ir funkcionalumo lyderės

 

Visiškas atsipalaidavimas, idealus švarumas ir maksimalus komfortas – tai trys savybės, kuriomis turi pasižymėti bet kuris funkcionalus ir stilingas vonios kambarys. Lengvi, tarsi iš vandens plaukę, be žymių iš kriauklės į stalviršį pereinantys paviršiai neabejotinai suteiks vonios patalpai gracingumo. Gyvename tokiais laikais, kai funkcionalumas ir dizainas yra lengvai tarpusavyje suderinami dalykai. Su HIMACS nereikia vieno dėl kito aukoti.

Paprastai pradedant vonios įsirengimo projektą ar darbus, galvojama apie pagrindinius vonios kambariui būtinus elementus: stalviršis, kriauklė (praustuvas), vonia ir / arba dušas. Dažniausiai naudojamas daiktas vonioje yra kriauklė / praustuvas, kuris bus naudojamas ne vienerius metus, todėl labai svarbu pasirinkti kokybišką, patenkinančią poreikius ir stilingą kriauklę.

Kaip išsirinkti tinkamą kriauklę voniai?

Susikurti funkcionalų ir stilingą vonios kambarį yra atsakingas darbas. Prieš įsigyjant vonios kambario įrengimus ir baldus svarbu įsivertinti vonios išplanavimą, dydį, kokias funkcijas turės atlikti, kas naudos vonios kambarį. Gera pradžia sprendžiant vonios kambario įrengimo klausimą yra apsvarstyti, kas patogu ir nepatogu jau naudojamame vonios kambaryje. Taip pat svarbu susikurti projektą. Visada naudinga vonios išplanavimą projektuoti kartu su patyrusiu dizaineriu ar specialistu, kuris iš savo patirties gali rekomenduoti geriausius funkcionalius sprendimus.

Didelis kriauklių asortimentas gali apsunkinti pirkimo procesą, todėl nusistačius savo galimybes ir poreikius, bus daug lengviau išsirinkti vonios kambariui tinkamiausią kriauklę. Dažniausios naudojamos kriauklės vonios kambariuose yra pakabinamos, įleidžiamos, pastatomos. Kiekviena iš jų turi savus pliusus ir minusus.

KVIEČIAME SUŽINOTI ITIN ŽEMŲ KAINŲ PASIŪLYMUS, IŠPARDAVIMUS

Susipažinkite gyvai su spalvomis, kurios užkariaus Jūsų širdis. Išsirinkite labiausiai patikusią spalvą biure-ekspozicijoje Vilniuje.

HIMACS  aptarnavimo ir projektų asistentas

+370 684 96441

Lietas akmuo dirbtinis akmuo HIMACS

PASTATOMI PRAUSTUVAI

Pakabinamos HIMACS lietos kriauklės yra įleidžiamos į dirbtinio akmens stalviršį ir sujungiamos be siūlių – taip pagaminamas vonios praustuvas su dubeniu ir „auselėmis“ daiktams pasidėti. Tokios kriauklės stalviršis tiesiai montuojamos ir kabinamas ant sienos. Puikiai tinka vonioms, kuriose norima sukurti minimalistinį dizainą. Pakabinamų kriauklių pliusas, kad vonia atrodo neapkrauta ir yra vienas iš kompaktiškiausių sprendimų. Kadangi po kriaukle plotas ant grindų lieka laisvas, patogu prieiti prie kriauklės ir vizualiai padidina erdvę – tai puikus sprendimas mažų gabaritų vonios kambariuose.

HIMACS Solid Surface medžiaga leidžia pagaminti bet kokio dydžio stalviršį su pasirinkta kriaukle ar keliomis kriauklėmis. Vienspalvis stalviršis su kriaukle sujungtas be siūlių atrodys lyg išpjautas iš vieno gabalo medžiagos. Taip pat norint sukurti spalviškai įdomesnį dizainą – gali skirtis sulietos kriauklės ir stalviršio paviršių spalvos. Tai suteiks jūsų voniai daugiau gyvumo ir originalumo.

Tiems, kurių vonios yra itin mažos ar trūksta vonios kambaryje vietos daiktams pasidėti, galima rinktis stalviršį su kriaukle montuoti ant vonios spintelės. Tokiu atveju funkcionaliai išnaudojama vieta po kriaukle ir atsiranda papildomos vietos daiktams. HIMACS Solid Surface medžiaga puikiai dera su kitomis medžiagomis.

Lieto akmens kriauklės

PAKABINAMOS LIETO AKMENS KRIAUKLĖS | BALDINIAI, ĮLEIDŽIAMI PRAUSTUVAI VONIAI

PASTATOMI ANT STALVIRŠIO PRAUSTUVAI

Praustuvai, kurie pastatomi ant stalviršio paprastai yra dubenio formos. Jie yra sumontuojami ant pasirinkto stalviršio. Stalviršis su kriaukle tampa vonios akcentu ir centru, nes kriauklė atrodo stilingai ir nepriekaištingai.

Šeimoms, turinčioms mažų vaikų, tokios kriauklės gali sukelti tam tikrų nepatogumų, nes vaikai gali nepasiekti ir nesugebėti jomis naudotis. Būtinai įsivertinkite kas naudosis ir kaip bus naudojamas praustuvas. Šios kriauklės dubuo neturi angų maišytuvui, todėl svarbu įsivertinti kur bus tvirtinamas maišytuvas – ant stalviršio ar sienoje.

Dėl savo stiliaus ir įmontavimo būdo, tokios kriauklės mažoms vonių patalpoms gali būti vizualiai per didelės. Taip pat gali šiek tiek sumažinti stalviršio paviršiaus panaudojamą plotą.

HIMACS dirbtinio akmens kriaukles galima rinktis iš įvairių modelių – dažniausiai pasirenkamos yra apvalaus, kvadratinio ir stačiakampio dizaino.

KODĖL VERTA RINKTIS HIMACS SOLID SURFACE DIRBTINIO AKMENS KRIAUKLES VONIOS KAMBARIUI?

04

01

03

02

HIMACS Solid Surface medžiagą (stalviršiams ir kriauklėms) lengva naudoti, nes ji atspari vandeniui ir beveik visoms prekyboje esančioms buitinės chemijos priemonėms. Atsiradus mažiems įbrėžimams paviršiai lengvai atnaujinami.

HIMACS Solid Surface itin lengva valyti. Medžiagą galima valyti drėgnu skudurėliu su plovikliu, taip lengvai pašalinant beveik visus nešvarumus nepaliekant jokių likučių. Ši medžiaga yra higieniška nes gaminiai neturi sujungimo siūlių, taip užkertant kelią mikrobų, bakterijų ir kitokių patogenų kaupimuisi.

HIMACS siūlo platų apvalių, kampuotų ar ovalių vonios praustuvų asortimentą. Lietos kriauklės yra aukštos kokybės ir saugios aplinkai.

Savo vonioje su HIMACS Solid Surface galima sukurti trimačius objektus.

HIMACS Solid Surface atrodo nuostabiai. Lieto akmens kriauklės ir stalviršiai pasižymi šiltu ir maloniu liesti paviršiumi: tarsi sukurta specialiai vonios kambariams. Gausus patrauklių atspalvių pasirinkimas leis savo vonios kambaryje sukurti norimą dizainą.  Nesuskaičiuojama daugybė spalvų, klasikinių vientisų atspalvių. Spalvos papildomos kiekvienais metais pagal naujausias tendencijas.

Jei jau turite savo projektą ar idėją, SUSISIEKITE su mumis ir mes JUMS padėsime įgyvendinti JŪSŲ projektą.

HIMACS_logo_black_rgb.png
bottom of page