top of page

VOLCANICS KOLEKCIJA

Šioje kolekcijoje galėsite pasirinkti iš 6 vulkaninių atspalvių – nuo skaisčiai baltos iki giliai juodos spalvos. Netaisyklinga Volcanics kolekcijos spalvų tekstūra imituoja mineralų aglomeratų (uolienų ir mineralų sankaupą) ir akmens skaldos faktūrą, suteikdama paviršiui natūralią išvaizdą.

Gaminiai, sukurti naudojant HIMACS medžiagą, realizuos natūralų ir aukštos klasės dizainą, sukurdama tvirtą natūralių akmenų gylį su daugybe skaidrių dalelių. Subtiliai sumaišyta neutrali vulkaninė spalva natūraliai derės su šiuolaikine erdve. Stalviršiai ir kiti paviršiai atrodys lyg sukurti iš vientisų mineralinių aglomeratų, išskaptuoti iš vieno luito.

HIMACS Solid Surface dirbtinis akmuo pagamintas iš mineralų, natūralaus pigmento ir akrilo, skirtingai nei tikras vulkano akmuo.

Volcanics kolekcijoje rasite 3 spalvas, kurios gaminamos iš perdirbtų medžiagų. „Gemini“ spalvos medžiagoje mažiausiai 14 procentų yra iš perdirbtų medžiagų, „Tambora“ mažiausiai 16 proc., o „Santa Ana“ – mažiausiai 13 procentų. Šios spalvos sukurtos tiems, kuriems tvarumas yra didžiausia vertybė.

Su šia kolekcija dizaineriai ir architektai sukurs rafinuotas, pojūčius stimuliuojančias erdves, kuriose bus malonu atsipalaiduoti ir žavėtis gyvenimo akimirkomis. Lietas akmuo tarsi atgyja.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

HIMACS VOLCANICS kolekcija – tai charakteringi, artimi gamtai atspalviai.

Stambios vulkaninių atspalvių detalės suteikia stiliaus jausmą bet kuriam paviršiui.

Volcanics kolekcija
bottom of page