top of page

ORO UOSTAI

Oro uostai – su HIMACS aerodinaminis interjeras ir funkcionalumas

HIMACS lietas akmuo ypač tinka didelio srauto ir aukštųjų technologijų projektams, be daugybės kitų privalumų, dėl kurių jis yra vienas populiariausių viešųjų erdvių apdailos medžiagų. Medžiaga neakyta, vientisa, higieniška ir atspari dėmėms. Gaminiai iš lieto akmens gali įgauti bet kokią formą, todėl itin mėgstami kūrybiškų dizainerių ir architektų.

HIMACS Solid Surface medžiaga turi išduotus tarptautinius sertifikatus, kurie patvirtina medžiagos higienines savybes ir gebėjimą išsaugoti patalpų oro kokybę, nes jame nėra nanodalelių ir ji neišskiria jokių kenksmingų teršalų, taip užtikrinant saugią viešąją erdvę.

Kodėl verta rinktis HIMACS oro uostuose?

Neribotos dizaino galimybės. Plati spalvų gama, įvairių vientisų lenktų formų laisvė, nepastebimas medžiagos sujungimas, peršviečiamos medžiagos efektų galimybės dizainerėms ir architektams leidžia kurti itin ambicingus ir lėktuvų aerodinamiką primenančius dizainus.

Tvirta ir patvari medžiaga. HIMACS dirbtinis akmuo dėl savo patvarumo, atsparumo nešvarumams, virusams, bakterijoms ir daugeliui chemikalų yra idealus pasirinkimas gausiai naudojamose vietose, tokiose kaip oro uostai, stotys. Medžiagai suteikiama iki

15 metų garantija.

Lengva taisyti ir prižiūrėti. Gaminiai vientisi ir termiškai formuojami beveik bet kokia forma. Dėl vientisos apdailos galima taisyti be matomų pėdsakų, esant poreikiui pakeisti instaliacijos dalį. Medžiaga atspari dėmėms, todėl ją lengvą prižiūrėti ir valyti.

Ugniai atsparus. HIMACS Solid Surface medžiagos atsparumas ugniai patvirtintas daugybe sertifikatų, todėl tai ideali medžiaga vietoms, kuriose saugumas yra svarbiausias kriterijus. 

 

Ypač ugniai atspari formulė HIMACS FR. Specialūs HIMACS FR versijos lakštai (S728 Alpine White) tinkami naudoti pastatų fasaduose, visuomeniniuose ir pramoniniuose pastatuose.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

Ilgaamžiškas modernus dizainas ir estetika sukurs oro uostuose malonią ir kosminę atmosferą.

 

Funkcionalūs paviršiai, tokie kaip stalviršiai, sienų apdaila, baldai, praustuvai, leis lengvai užtikrinti visus tokioms erdvėms keliamus higienos reikalavimus.

bottom of page