top of page

VONIOS STALVIRŠIAI

HIMACS vonios stalviršiai įkvėpti gamtos

Vonios kambarys – tai švaros ir atsipalaidavimo oazė, kurioje suderintos spalvos ir baldai sukuria harmoniją. Stilingi ir drėgmei atsparūs vonios paviršiai yra būtinybė funkcionaliai ir higieniškai erdvei. HIMACS Solid Surface stalviršiai vonios kambariui, kriauklės ir vonios praustuvai – puikus pasirinkimas, nes jie ne tik nepralaidūs bakterijoms, virusams ir nešvarumams, bet ir lengvai prižiūrimi. Dėl savo atsparumo ir higieniškumo HIMACS technologija naudojama ne tik privačiose erdvėse, bet ir laboratorijose, ligoninėse.

Kaip gamtoje nerasite sudūrimų ar siūlių, taip ir HIMACS technologija suteikia galimybę savo dizaine sukurti tobulai vientisą ir susiliejantį dizainą. Su HIMACS stalviršių paviršius bus šiltas ir lygus, sukurs vonios kambaryje lengvumo pojūtį ir spalvomis perteikiamas emocijas. Vonios stalviršiai pagaminti iš Solid Surface lieto akmens bus lengvai valomi ir malonūs liesti. Tai viena iš patvariausių pasaulyje medžiagų, kurios sudėties didžioji dalis yra mineralai.   

Taip pat ši medžiaga yra tvari aplinkos atžvilgiu ir ekologiška. Lietas akmuo neturi formaldehidų ir nanodalelių. Medžiaga pasižymi išskirtine kokybe, sertifikuota LGA higienos ir GREENGUARD sertifikatais.

KVIEČIAME SUŽINOTI ITIN ŽEMŲ KAINŲ PASIŪLYMUS, IŠPARDAVIMUS

Susipažinkite gyvai su spalvomis, kurios užkariaus Jūsų širdis. Išsirinkite labiausiai patikusią spalvą biure-ekspozicijoje Vilniuje.

HIMACS  aptarnavimo ir projektų asistentas

+370 684 96441

HIMACS SOLID SURFACE PRIVALUMAI

Vonios stalviršiai
HIMACS_logo_black_rgb.png

DIZAINŲ ĮVAIROVĖ

Dirbtino akmens HIMACS galimybės leidžia kiekvienam klientui savo vonios stalviršį pasirinkti iš labai didelės spalvų paletės. Taip pat stalviršis gali būti priderintas prie bet kokio vonios išplanavimo, Kliento pageidavimų ir sumanymų. Lietas akmuo Solid Surface leidžia Klientui lanksčiai projektuoti savo vonios kambarį – pasirinkti bet kokios formos ir dydžio vonios praustuvus, kriaukles ir dušo padėklus, kurie sujungiami be žymių su stalviršiu, nepaliekant tarpų ar siūlių.

 

Kadangi technologija leidžia paviršius gaminti vientisus kartu su pakabinamais ar įleidžiamais praustuvais ir kriauklėmis, vonios spintelės stalviršis gali būti paruoštas beveik pagal bet kokį Kliento užsakymą.

ATSPARUMAS  

HIMACS Solid Surface medžiaga pasižymi atsparumu karščiui, ultravioletiniams spinduliams, subraižymams, chemikalams, neįgeria skysčių.  

TVIRTUMAS

Medžiaga dėl savo sudėties, neporėto paviršiaus ir vientisumo yra itin tvirta, galinti atlaikyti įvairų išorės poveikį. Atlikti tyrimai su karščiu ir sunkiais objektais parodė, kad Solid Surface technologija išlaiko testus nepakeisdama savo formos ar spalvos, lyginant su kitomis panašios struktūros medžiagomis.

ILGAAMŽIS SPRENDIMAS

Lieto dirbtinio akmens stalviršiai voniai pasižymi savo ilgaamžiškumu. Tai investicija, kuri verta dėmesio. Kokybiškas dirbtinis akmuo atsparus ugniai, chemikalams. Jis atlaiko praktiškai bet kokius laiko ir naudojimo iššūkius. LX HAUSYS suteikia net iki 15 metų garantiją šiai lieto dirbtinio akmens medžiagai. HIMACS vonios stalviršiai – kaina, kuri verta lieto dirbtino akmens privalumų ir kokybės.

RESTAURUOJAMAS

Atsiradus nusidėvėjimo požymiams, subraižymams ar kitiems nepageidaujamiems paviršiaus apgadinimo požymiams, medžiaga lengvai atnaujinama ir restauruojama. Nors medžiaga tvirta, tačiau ją apdoroti yra paprasta. Norint atlikti nesudėtingas modifikacijas, pakanka turėti įprastinius medienos įrankius, kuriais dirbtinį akmenį galima pjaustyti, šlifuoti ar gręžti.

SOLID SURFACE TECHNOLOGIJA YRA PUIKUS SPRENDIMAS NAUJIEMS IR ORIGINALIEMS DIZAINO SPRENDIMAMS 

HIMACS Solid Surface – tai dizainerių ir architektų svajonė, kuri išsipildė. Su šia technologija kiekvienas specialistas lengviau ir kūrybiškiau perteiks savo dizainą erdvėje, išpildys įnoringiausius Klientų pageidavimus bei sukurs vientiso interjero pojūtį.

Tai ne tik lengvai apdirbama medžiaga, bet ir ilgaamžė bei nekintanti. Ji dera su kitomis medžiagomis. O spalvų pasirinkimas - beveik beribis.

Vonios stalviršiai

HIMACS Solid Surface – tobulas sprendimas dizaineriams ir architektams

KOLEKCIJOS VONIOS KAMBARIUI SU HIMACS

Išsirink savo vonios stalviršius iš didelės gausos kolekcijų ir spalvų

Lucent kolekcija

LUCENT

Skaidrūs ir lygūs paviršiai, kurie praleidžia šviesą, suteikdami vonios kambariui skaidrumo pojūtį.

bottom of page