top of page

VISUOMENINIAI PASTATAI

Visuomeniniai pastatai – erdvės skirtos visiems

Visuomeniniai pastatai ir erdvės – tai muziejai, bibliotekos, galerijos, švietimo įstaigos, stotys ir daug kitų viešų įstaigų. Šie objektai kiekvieną dieną aptarnauja didelius žmonių srautus ir reikalauja išskirtinio patvaraus interjero, galinčio atlaikyti bet kokius išbandymus – smūgius, ugnį, chemikalus, saulės spindulius, skysčius.

Galerijos, muziejai, bibliotekos, ugdymo įstaigos su HIMACS estetika įkvėps kūrybai, naujoms idėjoms ir dideliems projektams. Viešos įstaigos, stotys, ligoninės ir kitos įstaigos sukurs profesionalaus, funkcionalaus ir išskirtinio dizaino erdves. Čia estetinis vaizdas užpildytas funkcionalumu, gyventojams ir turistams paliks malonius jausmus, o nuostabiai švelnūs, šilti ir lygūs paviršiai sukurs harmonijos ir atsipalaidavimo jausmus.

Kodėl verta rinktis HIMACS visuomeniniuose pastatuose?

Begalinės dizaino galimybės. Platus spalvų spektras, termoformavimo galimybės, besiūlė technologija ir galimybė žaisti su šviesa – savybės, kurios leis suformuoti įspūdingiausius linkius interjere. Su HIMACS Solid Surface interjeras bus intensyviai lengvas ir sunkiai pamirštamas.

Tvirta ir patvari medžiaga. Medžiagos gamybos metu naudojamas terminis apdorojimas, sukuria medžiagą, kuri yra lygi, padidinto atsparumo smūgiams ir UV spinduliams. Nepažeidžiamas Solid Surface lietas akmuo, atlaikys nuolatinį klientų srautą ir intensyvų paviršių naudojimą.

Lengva prižiūrėti. Dirbtinis akmuo atsparus skysčiams ir įbrėžimams, todėl lengvai prižiūrimas. Besiūlė technologija užtikrina, kad nešvarumai ir nepageidaujami mikroorganizmai nesikaups tarpuose ir sujungimuose. Stalviršiai bus švarūs ir higieniški.

Atsparus ugniai. HIMACS Solid Surface sertifikuotas lietas akmuo, kuris yra itin atsparus ugniai  (DIN 4102-1 - B1 klasė, Warringtono gaisro klasė - 0), todėl idealus ten, kur saugumas yra itin svarbus. 

 

Ypač ugniai atspari formulė HIMACS FR.  „HIMACS FR“ versijos lakštai iš S728 Alpine White atitinka TJO standartinius B + D ir M1 modulius. FR lakštai sukurti naudoti išorės fasaduose, jūrų pramonėje bei visuomenei skirtuose pastatuose.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

Su HIMACS Solid Surface visuomeniniuose pastatuose ir erdvėse sukuriamas ne tik išskirtinai patvarus interjeras, bet ir charakteringas dizainas.

bottom of page