top of page

VIRTUVĖS STALVIRŠIAI

HIMACS Solid Surface virtuvės stalviršiai – profesionalui ir mėgėjui

Virtuvė, vieta kur nuolatos „verda“ darbas. Tai namų širdis. Čia gaminamas maistas, susiburia šeima, bendraujama ir mėgaujamasi skaniais valgiais. Jei virtuvė sujungta su svetaine, tai taip pat gali tapti svečių priėmimo zona. Virtuvės stalviršiai yra vieni didžiausių, dažniausiai naudojamų ir dėmesį atkreipiančių elementų virtuvėje. Dažnai interjero dizaino kūrimo procese virtuvės stalviršio pasirinkimui skiriamas ypatingas dėmesys.

Virtuvės įranga ir furnitūra turi atitikti aukščiausius kokybės standartus, individualius poreikius, būti ergonomiška ir funkcionali. Virtuvės stalviršis kartu su plautuve yra daugiausiai naudojamas paviršius, todėl jam svarbu skirti didelį dėmesį ir pasirinkti geriausiai poreikius atitinkantį variantą.

KVIEČIAME SUŽINOTI ITIN ŽEMŲ KAINŲ PASIŪLYMUS, IŠPARDAVIMUS

Susipažinkite gyvai su spalvomis, kurios užkariaus Jūsų širdis. Išsirinkite labiausiai patikusią spalvą biure-ekspozicijoje Vilniuje.

HIMACS aptarnavimo ir projektų asistentas

+370 684 96441

KODĖL VERTA RINKTIS HIMACS SOLID SURFACE DIRBTINIO AKMENS STALVIRŠĮ VIRTUVEI?

Virtuves-stalvirsiai-baldu-gamyba-nestandartiniai-baldai-HPL-lietas-dirbtinis-akmuo-HIMACS

HIMACS Solid Surface atsparus ir patvarus sprendimas virtuvei. Medžiaga yra 100% atspari vandeniui. Taip pat atspari beveik visai namų ūkyje naudojamai buitinei chemijai. Nebereiks pergyventi dėl dėmių, kurios gali atsirasti nuo vaisių, daržovių ar prieskonių. Vyno, ciberžolės ar kitokių dažančių elementų dėmės su HIMACS taip pat yra pašalinamos.

Virtuvės stalviršiai

01

HIMACS Solid Surface lengvai valomas ir prižiūrimas lietas akmuo. Paviršius lengvai nuvalomas drėgnu audiniu su plovikliu. Paprastai prižiūrima medžiaga, nuo kurios nešvarumai pašalinami be žymių. Stalviršiai ir kriauklės iš lieto akmens naudojamos net ligoninėse ir laboratorijose dėl savo lengvos priežiūros, higieniškumo ir patvarumo. Stalviršių ir kriauklės besiūlis sujungimas leidžia lengvai pašalinti mikrobus, bakterijas ir kitus patogenus greitai. Taip pat besiūlė technologija užtikrina, kad patogenai neturės kur kauptis.

02

Virtuvės stalviršiai

03

HIMACS Solid Surface turi platų kriauklių integruojamų į stalviršį pasirinkimą. Įvairiausių dydžių kriauklės įvairiausių dydžių virtuvėms. HIMACS virtuviniai stalviršiai sulieti su plautuvėmis atrodo fantastiškai. Virtuvės paviršius ir plautuves galima pasirinkti iš plataus atspalvių asortimento. Elegantiškos, industrinės, klasikinės spalvos – kiekvienai virtuvei pagal savininko skonį. Kasmet spalvų paletė papildoma naujomis spalvomis.

04

Lengvai apdirbama HIMACS Solid Surface medžiaga, galimybė sukurti trimatį vaizdą – padarys bet kurią virtuvę patrauklią ir išskirtinę.

Jei jau turite savo projektą ar idėją, SUSISIEKITE su mumis ir mes JUMS padėsime įgyvendinti JŪSŲ projektą.

HIMACS_logo_black_rgb.png

DUK

bottom of page