VIRTUVĖS STALVIRŠIAI

HI-MACS® Solid Surface virtuvės stalviršiai – profesionalui ir mėgėjui

Virtuvė, vieta kur nuolatos „verda“ darbas. Tai namų širdis. Čia gaminamas maistas, susiburia šeima, bendraujama ir mėgaujamasi skaniais valgiais. Jei virtuvė sujungta su svetaine, tai taip pat gali tapti svečių priėmimo zona. Virtuvės stalviršiai yra vieni didžiausių, dažniausiai naudojamų ir dėmesį atkreipiančių elementų virtuvėje. Dažnai interjero dizaino kūrimo procese virtuvės stalviršio pasirinkimui skiriamas ypatingas dėmesys.

Virtuvės įranga ir furnitūra turi atitikti aukščiausius kokybės standartus, individualius poreikius, būti ergonomiška ir funkcionali. Virtuvės stalviršis kartu su plautuve yra daugiausiai naudojamas paviršius, todėl jam svarbu skirti didelį dėmesį ir pasirinkti geriausiai poreikius atitinkantį variantą.

KVIEČIAME SUŽINOTI ITIN ŽEMŲ KAINŲ PASIŪLYMUS, IŠPARDAVIMUS

Susipažinkite gyvai su spalvomis, kurios užkariaus Jūsų širdis. Išsirinkite labiausiai patikusią spalvą biure-ekspozicijoje Vilniuje.

HI-MACS® aptarnavimo ir projektų asistentas

+370 684 96441

KODĖL VERTA RINKTIS HI-MACS® SOLID SURFACE DIRBTINIO AKMENS STALVIRŠĮ VIRTUVEI?

Virtuves-stalvirsiai-baldu-gamyba-nestandartiniai-baldai-HPL-lietas-dirbtinis-akmuo-HIMACS

HI-MACS® Solid Surface atsparus ir patvarus sprendimas virtuvei. Medžiaga yra 100% atspari vandeniui. Taip pat atspari beveik visai namų ūkyje naudojamai buitinei chemijai. Nebereiks pergyventi dėl dėmių, kurios gali atsirasti nuo vaisių, daržovių ar prieskonių. Vyno, ciberžolės ar kitokių dažančių elementų dėmės su HI-MACS® taip pat yra pašalinamos.

Virtuvės stalviršiai

01

HI-MACS® Solid Surface lengvai valomas ir prižiūrimas lietas akmuo. Paviršius lengvai nuvalomas drėgnu audiniu su plovikliu. Paprastai prižiūrima medžiaga, nuo kurios nešvarumai pašalinami be žymių. Stalviršiai ir kriauklės iš lieto akmens naudojamos net ligoninėse ir laboratorijose dėl savo lengvos priežiūros, higieniškumo ir patvarumo. Stalviršių ir kriauklės besiūlis sujungimas leidžia lengvai pašalinti mikrobus, bakterijas ir kitus patogenus greitai. Taip pat besiūlė technologija užtikrina, kad patogenai neturės kur kauptis.

02

Virtuvės stalviršiai

03

HI-MACS® Solid Surface turi platų kriauklių integruojamų į stalviršį pasirinkimą. Įvairiausių dydžių kriauklės įvairiausių dydžių virtuvėms. HI-MACS® virtuviniai stalviršiai sulieti su plautuvėmis atrodo fantastiškai. Virtuvės paviršius ir plautuves galima pasirinkti iš plataus atspalvių asortimento. Elegantiškos, industrinės, klasikinės spalvos – kiekvienai virtuvei pagal savininko skonį. Kasmet spalvų paletė papildoma naujomis spalvomis.

04

Lengvai apdirbama HI-MACS® Solid Surface medžiaga, galimybė sukurti trimatį vaizdą – padarys bet kurią virtuvę patrauklią ir išskirtinę.

Jei jau turite savo projektą ar idėją, SUSISIEKITE su mumis ir mes JUMS padėsime įgyvendinti JŪSŲ projektą.

HIMACS_logo_black_rgb.png

Kaip nepasiklysti renkantis virtuvės stalviršį?


Šiai dienai stalviršių pasirinkimas yra itin gausus ir tarp jų „pasiklysti“ yra labai lengva. Galima rinktis stalviršį iš medžio laminato, granito, kvarco, akmens masės, lieto akmens, medžio, marmuro ir daug kitų rūšių. Iškyla klausimas, kaip pasirinkti tokį, kuris atlaikytų visus virtuvėje kylančius išbandymus, būtų stilingas ir ilgaamžis.

Prieš pradedant dairytis stalviršių, naudinga atsakyti sau į kelis klausimus. Šie klausimai sukonkretins pasirinkimo galimybes ir padės išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį stalviršį.
Kaip dažnai ir kokiu būdu bus naudojami virtuvės stalviršiai?


Ar jis bus dažnai naudojamas, ar dažnai bus gaminama? Ar jis bus naudojamas tik maisto gaminimui, ar ir bus kaip valgomosios zonos vieta? Ar tai bus svečių priėmimo zona? Ar juo naudosis kiti asmenys, vaikai?

Kuo daugiau funkcijų stalviršis turės atlikti, tuo patvaresnę medžiagą reikės rinktis stalviršiui.

Namų ūkyje, ypatingai kuriame yra mažų vaikų, rekomenduojama rinktis itin patvarias ir saugias medžiagas, kurios atitinka aukštus higienos reikalavimus, neskilinėja, lengvai prižiūrimi itin sudėtingomis sąlygomis (kai ant paviršių gali patekti flomasterių žymių, dažų, maisto), atsparūs chemikalams ir smūgiams, turinčias neporėtą ir neįgeriantį paviršių. Panašius reikalavimus turi atitikti ir virtuvės virtuozams įrengiami stalviršiai virtuvei, nes virtuvės stalviršiai bus nuolatos naudojami ir valomi.
Kiek laiko ir pastangų bus skiriama paviršių priežiūrai?


Prieš „įsimylint“ stalviršio medžiagą ir tekstūrą, svarbu išsiaiškinti kaip sudėtinga (ar lengva) pasirinktą medžiagą prižiūrėti. Tarkim, itin porėti yra virtuviniai stalviršiai tokie kaip marmuras, medis. Granito rinkoje rasite įvairių tipų ir jų porėtumas priklauso nuo karjero. Natūralūs akmenys turi tendenciją nuo smūgio suskilti.

Jei žavi natūralių medžiagų tekstūros ir raštai, tuomet vertėtų apsvarstyti galimybę pasirinkti lietą akmenį, kuris gaminamas natūralias medžiagas apdirbant itin aukštoje temperatūroje. Gamybos proceso metu sukuriamas stiprus, be struktūrinių defektų junginys, kuris yra neporėtas. Spalvų ir raštų gama yra praktiškai beribė. Pastangų ir laiko dirbtinio akmens stalviršio priežiūrai reikės skirti minimaliai.

Lietas akmuo taip pat labai vertinamas dėl šilto ir malonaus liesti paviršiaus. Pastebima, kad dažnai ši savybė įvertinama pavėluotai, kai naudojant šaltus stalviršius pradedamas jausti diskomfortas, suskausta sąnarius.
Kokio dydžio stalviršio reikia virtuvėje?


Išmatavus erdvę, kuri bus skiriama stalviršiui, bus lengviau nuspręsti kiek pinigų bus skiriama stalviršiui. Taip pat bus lengviau įsivertinti kokio dydžio plautuvė (vienguba ar dviguba) tilps stalviršyje, kokie kiti prietaisai bus laikomi ant stalviršio (kavos aparatas, arbatinukas ir panašiai). Būtinai įsivertinkite kiek laisvo stalviršio lieka patogiam maisto gaminimui. Siekiamybė – didelė kriauklė ir didelis plotas laisvo stalviršio. Didelis maisto gaminimui skirtas plotas suteiks maisto gaminimui patogumo ir komforto jausmą. Juk smagu, kai viskas ko reikia po ranka ir telpa.
Kokio dydžio biudžetas bus skiriamas virtuvės stalviršiui?


Virtuvės stalviršiai kaina gali skirtis, todėl renkantis svarbu funkcionalumo ir kokybės neaukoti kainos sąskaita. Geras ir kokybiškas stalviršis gali laikyti dešimtmečius, todėl atsipirks per visą savo naudojimo laikotarpį. Tarkim, net jei virtuvės spintelės nusidėvės ar pabos spalviškai, kokybiškas stalviršis gali būti paprastai permontuojamas ant naujų spintelių.
Kokią spalvą pasirinkti virtuvės stalviršiui?


Renkantis stalviršio spalvą svarbu įvertinti spalvų gamą naudojamą virtuvėje. Stalviršiai virtuvei paprastai perkami daugiau nei 10 metų, o virtuvės kambario sienos gali būti perdažomos, keičiama ar atnaujinama po kelerių metų. Be to, metams bėgant skonis spalvoms ir madų tendencijos keičiasi. Svarbu turėti tai mintyje, kai renkamos spalvos. Ypač jei renkama kokybiška medžiaga stalviršiui, kuri norima, kad tarnautų ne vieną dešimtmetį.

Vienspalviai paviršiai gali atrodyti paprastai ir moderniai, tačiau taip pat ir šaltai, jei kambaryje nebus kitų paviršių su tekstūra ar raštais. Ryškių spalvų stalviršiai, kurie priderinti prie sienų, aksesuarų ar baldų gali greit pabosti ar tapti senamadiškais. Vienspalvių solidžių spalvų ar ryškių vientisų spalvų rasite HI-MACS® kolekcijose „SOLID“ ir „LUCENT“.

Vietoje vientiso ryškaus stalviršio, apsvarstykite galimybę pasirinkti stalviršį, kuris turi mėgstamų spalvų tonus ir gyslas (ar taškelius). Atspalviais (akmenukais, smėliuku, gyslomis) dekoruoti stalviršiai virtuvei gali padėti išvengti spalvų nesuderinamumo. Kolekcijose „GRANITE“, „SPARKLE“, „QUARTZ“, „SAND & PEARL“, „LUCIA“, „ASTER“ rasite akmenukais, smėliuku, gyslomis dekoruotų spalvų, kurie pagyvins virtuvę ir suteiks elegancijos.

Kolekcijose „VOLCANICS“, „MARMO“, „STRATO“, „CONCRETE“ rasite gausų pasirinkimą charakteringų, subtilių spalvų ir atspalvių, leisiančių virtuvėje sukurti ypatingą atmosferą.

Svarbu gyvai apžiūrėti medžiagą, tokioje šviesoje kokia bus virtuvėje. Taip pat, jei yra galimybė – svarbu visas spalvas naudojamas virtuvėje sudėti vieną šalia kitos taip, kaip jos bus sudėtos virtuvėje. Horizontaliai grindų ir stalviršių spalvą, vertikaliai sienų, spintelių spalvas. Taip galima bus matyti ar pasirinkti spalvų deriniai nesikerta tarpusavyje. Derinant spalvas visada pravartu bendrauti su dizaineriu ar architektu, kad virtuvės dizainas būtų harmoningas.
Kokią medžiagą pasirinkti virtuvės stalviršiui?


Natūralūs akmenys (tokie kaip granitas, marmuras ir panašūs), betonas, laminatas, lietas akmuo ir daug kitų pasirinkimų gali apsunkinti paiešką. Savybės, kurios svarbios virtuvėje – higiena, patvarumas, sveika medžiaga ir ilgaamžiškumas. Atsižvelgdami į tai, rinkitės Jums tinkamą medžiagą.

Tyrimai atliekami su HI-MACS® Solid Surface parodė, ne tik tai, kad tai yra viena iš tvirčiausių interjere naudojamų medžiagų, bet ir savo sudėtimi saugi naudoti. Lieto akmens sudėtis leidžia jį naudoti viduje, nes jame nėra cheminių medžiagų, kurios išsiskirtų į aplinką ir gadintų uždarų patalpų oro kokybę.

HI-MACS® Solid Surface lietas akmuo išsiskiria daugeliu savo privalumų lyginant su kitomis stalviršiams naudojamomis medžiagomis. Jis yra patvarus ir tvirtas, todėl ilgai naudojant nesuskyla, kaip natūralūs akmenys. HI-MACS® siūlo didelį spalvų ir tekstūrų pasirinkimą, todėl galima virtuvėje turėti „granito“, „marmuro“, „kvarco“ ar „betono“ paviršius, išvengiant trūkumų, kurias turi šios medžiagos. Specialios „GRANITE“, „SPARKLE“, „QUARTZ“, „SAND & PEARL“, „CONCRETE“, „MARMO“ ar „VOLCANICS“ kolekcijos siūlo platų tekstūrų pasirinkimą.

DUK