DIRBTINIO, LIETO AKMENS VIRTUVĖS STALVIRŠIAI

Virtuvės stalviršiai iš HI-MACS® Solid Surface (lietas akmuo, dirbtinis akmuo) yra daugiau nei idealus pasirinkimas, kuris kiekvieną virtuvės interjerą, jaukią virtuvėlę pavers profesionaliausiu svajonių pasauliu. HI-MACS® tiesiog skirtas naudoti virtuvės stalviršiams. Visiška pasirinkimų laisvė formoms, dizainui, išmatavimams, spalvoms ir sprendimams.

Šiltas, lygus, natūralus, malonus liesti, neporėtas, neįgeriantis paviršius. Su HI-MACS® lieto, dirbtinio akmens virtuvės stalviršiai ir kaina pagaliau prieinama visiems. Lengvai atnaujinami ir restauruojami, ilgaamžiški sprendimai, ne 2, ne TIK 5 metams, o 10, 15 metų ir daugiau.

Medžiaga visais aspektais atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, o dėl ypatingų gamybos ir dizaino galimybių, lyginant su įprastomis virtuvės stalviršių medžiagomis, HI-MACS® Solid Surface (lietas akmuo, dirbtinis akmuo) siūlo daugybę privalumų.

Su HI-MACS® tik profesionalūs išskirtinio gamintojo ir dizaino pasirinkimai Jūsų virtuvės interjerui.

Marmuras, betonas, granitas, natūralūs gamtos atspalviai, solidi Volcanics kolekcija, nuostabioji Marcel Wanders spalvų linija, prabangūs akmenukų arba ramūs, jaukūs smėlio raštai.

HI-MACS® lieto akmens stalviršiai neturi formaldehidų ir nanodalelių, pažymėta LGA higienos ir GREENGUARD sertifikatais.

HI-MACS® dirbtinio akmens stalviršiai atitinka griežčiausius kokybės standartus. Dėl tarptautiniu mastu sertifikuoto paviršiaus atsparumo nešvarumams, bakterijoms, virusams, daugeliui cheminių medžiagų, pagal Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro rekomendacijas, HI-MACS® Solid Surface (lietas akmuo, dirbtinis akmuo) yra pirmoji pasirinktina medžiaga sveikatos priežiūros sektoriuje.

1/1
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram