top of page

NORDSTOCK BALTICA - oficialus LX HAUSYS atstovas Baltijos šalims. Mūsų stiprybė - išskirtinis servisas, stipri verslo strategija, kokybiški lieto akmens produktai ir sprendimai interjere bei eksterjere. HIMACS Solid Surface, tai teisingas pasirinkimas, vertinantiems profesionalų bendradarbiavimą, kokybišką medžiagą ir gerą dizainą.

HIMACS_logo_black_rgb.png

APIE

responsibility, experience, progress

džiaugiamės matydami Jus čia, svečiuose pas mus

Sveiki

Ieškote atsakymų: Kur rasti profesionalią, tikslią, teisingą, atvirą informaciją renkantis stalviršio apdailos sprendimą? Kokį stalviršį pasirinkti? Kiek ilgai Jums tarnaus Jūsų stalviršis? Kiek Jums kainuos Jūsų stalviršis? Kiek Jūs sutaupysite? Kokie galimi dizaino pasirinkimai? Kokią emociją suteiks Jūsų pasirinkimas?

Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

​O gal turite klausimų, kurio nėra šiame sąraše, kuris mums netikėtas, bet Jums labai svarbus? ​Mes pasiruošę padėti Jums priimti geriausią sprendimą, suteikti profesionalią konsultaciją ir projekto sąmatą. ​Norime, kad mūsų žinios Jums sutaupytų daug pinigų ir pasirinkimas džiugintų Jus daug metų! Kviečiame apsilankyti mūsų aptarnavimo biure-salone Vilniuje ir patiems gyvai pamatyti dirbtinio lieto akmens spalvų ir techninių sprendimų pavyzdžius.

Ypatingai didelis 1000 lapų medžiagos sandėlis Kaune, kuris įkurtas paskirstymui Baltijos šalyse.

Medžiaga turi LGA (higienos) sertifikatą.​

HIMACS Solid Surface (lietas akmuo) puikus šiuolaikinis pasirinkimas iš itin kokybiškos medžiagos ir vieno pažangiausių gamintojų pasaulyje.​

ARCH ir dizaino studijoms skirti intelektualūs spalvų lagaminai, specialūs A4 arba 40 x 76 cm pavyzdžiai, A4 pavyzdžių spintelės, gaminių detalių pavyzdžiai.

HIMACS_logo_black_rgb.png

INTERJERO SPRENDIMAI IŠ RINKOS LYDERIŲ ASORTIMENTO, IŠSKIRTINIS APTARNAVIMAS

HI-MACS_Opal_Lucent.jpg

HIMACS

SOLID SURFACE 

Dar vadinamas lietas akmuo arba dirbtinis akmuo.
Besiūliai paviršiai (seamless) - vientisas paviršius.
Šiltas, natūralus, malonus liesti paviršius.
Kaina - pagaliau prieinama visiems.

Kurkite tokiais išmatavimais, kuriais erdvę išnaudosite efektyviausiai, lankstykite, sujunkite besiūle siūle stačia arba lenkta linija.

01

02

Sertifikuotas higienos reikalavimų išpildymas - medžiaga naudojama net laboratorijose.

03

Lengvai atnaujinami, lengvai restauruojami,  ilgaamžiški sprendimai, kuriais Klientai džiaugiasi ne 2 metus, ne TIK 5 metus, o dešimt metų ir daug daugiau. 

Gerbiamas kliente

,

Mes mielai išklausysime Jūsų projekto situaciją. Pasitikrinkite ar randate čia nors vieną temą apie kurią galvojate: virtuvės stalviršiai, biuro recepcijos, vonios stalviršiai, praustuvai, lietos kriauklės, biuro baldai, klinikos baldai, parduotuvės baldai, prekybos baldai, priimamojo baldai, laukiamojo baldai, stalai, staliukai, buto interjeras, namo interjeras, biuro interjeras, prekybos centro interjeras, viešos erdvės interjeras, klinikos interjeras, marmuro stalviršiai, betoniniai stalviršiai, granito stalviršiai, HPL stalviršiai, natūralaus akmens stalviršiai, geras dizainas, dirbtinio akmens gamyba, lietas akmuo, dirbtinis akmuo, kokybiški baldai.

O gal aktuali tema yra: Kaina, higiena, servisas, profesionalumas, ilgaamžiškumas? Taip?

Daugiau kaip 10 metų profesionali patirtis dirbant su įvairiomis interjero medžiagomis, projektais ir dizaino studijomis. Tai milžiniška patirtis - pirmas kontaktas, kurį turite atlikti, tai susisiekti su mumis!

Povilas Zakarauskas

povilas@nordstock.fi

+ 370 678 85661

Vilma Židonytė

vilma@nordstock.fi

+370 608 55046

Jonas Zakarauskas

info@himacsbaltica.com

+370 684 96441

MŪSŲ STIPRYBĖS

NORDSTOCK BALTICA atstovauja pasaulyje pripažintą Solid Surface (lietas akmuo) gamintoją ir Baltijos šalyse pristato HIMACS produkciją. 

Mes esame taptautinio tinklo dalis, todėl komunikacija su Klientais, užsakovais, architektais ir dizaineriais užsienyje, o taip pat ir jų aptarnavimas, vyksta per mūsų kolegas atitinkamose šalyse.

Mes bendraujame su ARCH ir dizaino studijomis, baldų įmonėmis ir salonais, komercinių projektų vystytojais, užsakovais ir statybinėm organizacijom, konsultuojame privačius Klientus.

Mes dirbame su išskirtinio gamintojo lieto akmens medžiaga ir pristatome kokybiškus sprendimus interjere bei eksterjere.

Mes teikiame reikalingus medžiagos pavyzdžius, gaminio pavyzdžius ir projektų sąmatas.

bottom of page