top of page

VONIOS 

HIMACS lieto, dirbtinio akmens vonios stalviršiai - kaina prieinama visiems

 

Šiltas, lygus, natūralus, malonus liesti, neporėtas, neįgeriantis paviršius. Lengvai atnaujinami ir restauruojami, ilgaamžiški sprendimai, ne 2, ne TIK 5 metams, o 10, 15 metų ir daugiau.

Medžiaga visais aspektais atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, o dėl ypatingų gamybos ir dizaino galimybių, lyginant su įprastomis vonios stalviršių medžiagomis, HIMACS Solid Surface (lietas akmuo, dirbtinis akmuo) siūlo daugybę privalumų.

Su HIMACS tik profesionalūs išskirtinio gamintojo ir dizaino pasirinkimai Jūsų vonios interjerui.

Marmuras, betonas, granitas, natūralūs gamtos atspalviai, solidi Volcanics kolekcija, nuostabioji Marcel Wanders spalvų linija, prabangūs akmenukų arba ramūs, jaukūs smėlio raštai.

HIMACS lieto akmens stalviršiai neturi formaldehidų ir nanodalelių, pažymėta LGA higienos ir GREENGUARD sertifikatais.

HIMACS dirbtinio akmens stalviršiai atitinka griežčiausius kokybės standartus. Dėl tarptautiniu mastu sertifikuoto paviršiaus atsparumo nešvarumams, bakterijoms, virusams, daugeliui cheminių medžiagų, pagal Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro rekomendacijas, HIMACS Solid Surface (lietas akmuo, dirbtinis akmuo) yra pirmoji pasirinktina medžiaga sveikatos priežiūros sektoriuje.

Visiška pasirinkimų laisvė formoms, dizainui, išmatavimams, spalvoms ir sprendimams - vonios stalviršiai, pastatomi, pakabinami, įleidžiami baldiniai praustuvai ir kriauklės.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png
bottom of page