top of page

STRATO KOLEKCIJA

Tai viena iš naujausių LX Hausys savo Klientams sukurtų kolekcijų. Naujoji kolekcija praplečia gausią HIMACS spalvų gamą visiškai naujomis dizaino galimybėmis: pastebimi linijiniai raštai sukuria geometriją dėl savo minkštos struktūros ir subtilios išvaizdos.

Kolekcija įkvėpta gamtoje randamų linijinių modelių, susidedančią iš neutralių atspalvių ir natūralių dizainų, kartu su naujausios kartos Solid Surface medžiagų savybėmis. HIMACS lietas akmuo yra visiškai neporėtas, gali būti termiškai suformuotas į išlenktas formas, leidžia sukurti besiūlius (ang. seamless) paviršius, jį lengva taisyti ir prižiūrėti.

Interjero dizaineriams ir architektams naujos spalvos suteikia daugiau galimybių suderinti spalvas, sukurti geometrines formas vertikaliai ir horizontaliai. Kiekvienas projektas ir gaminiai naudojant tą pačią spalvą atrodys skirtingai.

Strato kolekciją sudaro trys spalvos. „Strato Cloud“ spalva sukurs interjere ūkanotą paviršių, kurį subtiliai paryškins dryžiai. „Strato Wind“ ir „Strato Slate“ paviršiai sukurs interjere šiek tiek kreivesnį linijinį raštą. Geometrinis šių dviejų spalvų dizainas labiau tinkamas ramesnei ir harmoningesnei erdvei.

Naujoji kolekcija atspindi naujausias interjero dizaino tendencijas. Nauji atspalviai puikiai papildys bet kokią spalvų schemą. Šių atspalvių dirbtinis akmuo gali būti naudojamas daugybei paviršių, pavyzdžiui, sienų dangai, baldams, virtuvėms ir vonios kambariams, suteikiant ypatingą pojūtį erdvei.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

HIMACS STRATO kolekcija - geometrinį piešinį sukuria natūralios, subtilios linijos.

Ši kolekcija išplečia spalvų gamą ir suteikia visiškai naujas dizaino galimybes.

Strato kolekcija
bottom of page