top of page

STRUCTURA KOLEKCIJA

HIMACS Solid Surface lietas akmuo (dirbtinis akmuo) dizaineriams ir architektams suteikia ne tik labai platų spalvų pasirinkimą, galimybę savo kūriniams suteikti vientisą, tarsi iš vieno gabalo išpjautą, interjerą ar eksterjerą. Medžiaga leidžia išgauti įvairių formų interjero ir eksterjero detales, bei suteikti paviršiui švelnų ir patrauklų reljefą (tekstūrą). Structura gaminiai malonūs ir švelnūs liesti.

HIMACS Structura kolekcijos reljefus galima lengvai naudoti ant vidinių ir išorinių sienų, ant fasadų ir drėgnoje aplinkoje (dušai, vonios, SPA ir kt.). Reljefus galima pasirinkti iš 10 skirtingų atspalvių, iš kurių 5 (pažymėti saulės simboliu) pritaikyti naudoti eksterjerui, turintys papildomą UV spindulių apsaugą.

Interjeras ar eksterjeras, papuoštas struktūra imituojančiu korį (HIVE), asimetrines trinkeles (ZEN), judantį smėlį-kopas (DUNES) ar įvairias geometrines figūras (ELEMENTS, GRID, CLASSIC ir t.t.) ir kompozicijas, rombus (FABRIC) ir kitomis formomis, suteiks erdvei ar pastatui išskirtinį ir originalų dizainą. Grublėti raštais paviršiai interjere naudojami kaip akcentai, kurie padeda sukurti pageidaujamą erdvei jausmą.

Su HIMACS Structura – daugiau gyvybės ir emocijos interjere!

HIMACS_logo_black_rgb.png
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

Suteik paviršiui reljefą!

Suteikite formą ir struktūrą savo dizainui: patalpose, lauke, sienose ir kitur. Pasirinkite iš dešimties standartinių paviršių arba projektuokite savo HIMACS STRUCTURA gaminį. Dirbtinis akmuo gali tapti jūsų eksterjero dalimi.

Structura kolekcija
Structura kolekcija
Structura kolekcija
bottom of page