top of page

DIRBTINIO AKMENS STALVIRŠIAI

Dirbtinio akmens stalviršiai – elegancijos ir aukštos kokybės vienovė

HI-MACS® Solid Surface dar kitaip vadinamas dirbtinis akmuo, lietas akmuo. Gaminiai vientisi ir termiškai formuojami beveik bet kokia forma. Dėl aukštos temperatūros naudojimo gaminant HI-MACS®, medžiagoje nelieka struktūros nelygumų ir porėto paviršiaus. Neporėtas medžiagos paviršius neleidžia kauptis bakterijoms, pelėsiui ar nešvarumams, kas leidžia laikytis visų higienos reikalavimų. Dėl to HI-MACS® yra puiki medžiaga naudoti sterilumo ir higienos reikalaujančiose erdvėse.

Dėl savo patikimumo ir tvirtumo HI-MACS® taip pat gali būti naudojamas gausiai lankomose viešosiose patalpose, tokiose kaip Klientų priimamieji ir laukimo zonos. LG Hausys HI-MACS® Solid Surface medžiaga yra aukštųjų technologijų medžiaga, atitinkanti aukščiausius kokybės, estetikos, gamybos, funkcionalumo ir higienos standartus. Tai daro jį idealiu pasirinkimu, kai reikia sukurti stilingą, bet vienodai funkcionalų erdvių įrengimą. Dirbtinio akmens stalviršiai - kaina pagrįsta kokybe ir patvarumu.  

KVIEČIAME SUŽINOTI ITIN ŽEMŲ KAINŲ PASIŪLYMUS, IŠPARDAVIMUS

Susipažinkite gyvai su spalvomis, kurios užkariaus Jūsų širdis. Išsirinkite labiausiai patikusią spalvą biure-ekspozicijoje Vilniuje.

HI-MACS® aptarnavimo ir projektų asistentas

+370 684 96441

Kokiose erdvėse verta rinktis Solid Surface lieto akmens stalviršius?

Atsakymas: visose! Tinka visur, derinama su bet kokiomis kitomis medžiagomis ir išpildys bet kokią idėją. HI-MACS® dėl savo tvarumo ir natūralumo tinkamas naudoti tiek privačiose erdvėse, tiek viešose. Nuostabūs Solid Surface lieti stalviršiai namuose – virtuvėje ir vonioje – bus ne tik praktiški ir sveiki naudoti, bet ir lengvai prižiūrimi.

Ilgaamžiai stalviršiai viešose erdvėse – idealus sprendimas norintiems susitelkti į aptarnavimą, o ne į varginančią paviršių priežiūrą. Tinkami naudoti restoranuose, kavinėse, viešbučiuose, parduotuvėse, biuruose, medicinos įstaigose, oro uostuose ir visur, kur reikia patvarumo ir higieniškumo. Lietas stalviršis – kaina, kuri verta lieto akmens suteikiamo patogumo ir ilgaamžiškumo. Tai vertė, kuri išlieka dešimtis metų. HI-MACS® Solid Surface medžiaga sertifikuota ir įvertinta aukščiausiais standartais, todėl šią medžiagą galima naudoti visuomeninių pastatų interjere ir eksterjere.

HIMACS_logo_black_rgb.png
Vonios stalviršiai

Vonia – privati namų vieta, kurioje kiekvienas nori jaustis intymiai ir jaukiai. Kiekviena detalė turi būti praktiška, higieniška ir išvaizdi.

 

Vonioje visi paviršiai turi būti malonūs liesti, aptakūs ir vandeniui nepralaidūs. Neporėtas HI-MACS® Solid Surface paviršius vonioje yra nepamainomas  sprendimas -  į jį neįsigers jokie skysčiai ar nešvarumai. Su Solid Surface bus lengvai palaikoma erdvės higiena ir lengvai pašalinami ant drėgnų paviršių linkę kauptis patogenai. Kadangi ši medžiaga nebijo ploviklių, palaikyti švarą ir higieną galima bet kokiomis pasirinktomis priemonėmis, nebijant sugadinti paviršių. Ir net jei sugebama pažeisti paviršių, jis lengvai restauruojamas.

Dirbtinio akmens praustuves ir kriaukles, kurios sukurs vientisumo ir harmonijos jausmą vonioje galima įleisti į lieto akmens stalviršius be siūlių (angl. seamless).

Virtuvės stalviršiai

Paprasta namų virtuvė gali tapti tikra profesionali maisto gamybos erdvė. HI-MACS® Solid Surface stalviršiai su įliejamomis (Solid Surface) plautuvėmis užtikrina, kad virtuvė taps ta zona, kurioje daugiau laiko bus praleidžiama gaminant maistą ir mėgaujamasi buvimu su artimaisiais, nei šveitimu maisto likučių ir nešvarumų iš tarpų ar baldų sujungimų. 

Gausi spalvų paletė, įvairių formų įleidžiamos plautuvės – leidžia sukurti virtuvėje bet kokį stilių, išpildyti bet kokius Kliento pageidavimus. Medžiaga nebijo valiklių, lengvai atnaujinama.

Ypatingai geras sprendimas šeimoms, kurios turi mažų vaikų. Lengvai prižiūrimi paviršiai nebijo dažų, maisto dėmių ar kitokių pažeidimų. Bet kokie nešvarumai, net flomasterio žymės, pašalinamos nuo HI-MACS® Solid Surface stalviršių.

Virtuvės stalviršiai

Vonios stalviršiai

01

Gyvenamųjų patalpų dirbtinio akmens stalviršiai

Restoranų, kavinių, viešbučių dirbtinio akmens stalviršiai

Restoranų, kavinių, viešbučių dirbtinio akmens stalviršiai

Begalinės dizaino galimybės, spalvų spektras ir atsparumas išoriniam poveikiui yra tos savybės, kurios tiesiog būtinos kuriant restoranų, kavinių ar viešbučių stalviršius ir kitus paviršius. Nuolatinis Klientų srautas ir intensyvus paviršių naudojimas reikalauja itin patvarių ir ilgai savo vaizdinę išvaizdą išlaikančių medžiagų.

HI-MACS® Solid Surface svetingumo sektoriaus vienas iš pirmųjų pasirinkimų. Būnant viešoje erdvėje ir nuolat bendraujant su svečiais, medžiagos ilgaamžiškumas yra pagrindinis aspektas, o HI-MACS® turi ilgą tarnavimo laiką ir yra lengvai prižiūrimas. Be to, dėl neporėto paviršiaus jis yra visiškai higieniškas, lengvai valomas ir malonus liesti.

Bet kokie išsipurvinimai ir pažeidimai yra lengvai ir greitai pašalinami. HI-MACS® stalviršių restauravimas  yra greitas ir nereikalaujantis didelių investicijų.

02

Kuriant parduotuvių ir biurų erdves labai svarbu, kad naudojamos medžiagos būtų sveikos (neturinčios kenksmingų medžiagų skleidžiamų į erdvę) naudoti, tvirtos, patvarios, lengvai prižiūrimos, išpildančios bet kokį erdvei keliamą reikalavimą ir poreikį. Neatsitiktinai dėl tvirtumo ir neporėto paviršiaus HI-MACS® yra ideali medžiaga, naudojama ypač intensyvaus žmonių susibūrimų vietose, pavyzdžiui, biuruose ar parduotuvėse.

Kadangi biuruose darbuotojai praleidžia kiekvieną darbo dieną mažiausiai aštuonias valandas – biurų erdvė turi būti itin funkcionali naudojimui ir įkvepianti dirbti. Termoplastiškumas ir galimybė šiai medžiagai suteikti bet kokią formą ar spalvą – gali padėti sukurti įkvepiančias biurų erdves, stalviršius. Iš HI-MACS® medžiagos kūrybiškas dizaineris ar architektas verslo erdvėms, tokioms kaip konferencijų salės, darbuotojų poilsio zonos, klientų priimamieji, gali sukurti funkcionalius stalviršius, sienų apdailą, dekoracijas, baldus, kurie patrauks akį ir bus malonūs naudoti.

Klientų aptarnavimo zonose naudojamos itin kokybiškos medžiagos paliks Klientams įspūdį, jog verslas yra patikimas ir profesionalus. Su HI-MACS® Solid Surface ir geru dizainu įmanoma perteikti savo vertybes Klientams vien savo erdvių interjeru.

Parduotuvių, biurų lieto akmens stalviršiai

Parduotuvių, biurų lieto akmens stalviršiai

03

Visuomeninių pastatų dirbtinio akmens stalviršiai

Visuomeninių pastatų dirbtinio akmens stalviršiai

Visuomeniniai pastatai ir erdvės yra naudojamos didelio žmonių srauto. Jos yra skirtos visiems. Tai muziejai, bibliotekos, galerijos, mokyklos, universitetai, stotys, oro uostai, viešos įstaigos ir daug kitų objektų. Visose šiose erdvėse ne tik svarbu, bet ir privalu turėti tvirtus nepažeidžiamus stalviršius, galinčius atlaikyti didelius žmonių srautus. Kadangi pastatai ir erdvės bus naudojamos labai ilgą laikotarpį, jos turi reikalauti mažai priežiūros ir išlaikyti estetinį vaizdą bei funkcionalumą.

Be jau minėtų HI-MACS® savybių, medžiaga suteikia galimybes sukurti visuomenines erdves, kurias galima naudoti įvairiais tikslais, pritaikyti bet kokiam renginiui ar poreikiui. HI-MACS® Solid Surface yra atsparus ugniai, o tai ypatingai svarbu viešosioms erdvėms. Dizaineriai ir architektai kurdami interjerą ir eksterjerą viešųjų pastatų, kurie turi padidintą gaisro ar UV spindulių pažeidimo riziką, gali rinktis iš specialių HI-MACS® gaminių -  HI-MACS® FR- S728 Alpine White medžiagą.

Oro uostuose ir stotyse, kur keleiviai keliauja su sunkiai kroviniais ir yra dideli srautai labai svarbu, kad medžiagos būtų patvarios. Hi-MACS® ne tik patvari, bet ją lengva prižiūrėti, atnaujinti ir yra ypač tvirta dėl savo naujausios „Thermalcure“ technologijos.

04

Medicinos įstaigose ir laboratorijose naudojamoms medžiagoms keliami itin griežti ir aukšti kokybės ir saugos reikalavimai, kuriuos HI-MACS® atitinka. HI-MACS® Solid Surface tarptautiniu mastu sertifikuota medžiaga, kuri atspari nešvarumams, virusams, bakterijoms ir daugeliui cheminių medžiagų. Ši medžiaga yra vienas iš pirmųjų pasirinkimų sveikatos priežiūros sektoriuje.

HI-MACS® medžiagos pritaikomumas šiame sektoriuje yra platus. Iš medžiagos gaminamos įvairiausios: sienų dangos, stalviršiai, durys, staltiesės (pacientų kambariuose, slaugos personalo kambariuose, laboratorijose ir t.t.), praustuvai (vonios kambariuose ir operacinių salėse), dušai ir iškabos (permatomos ir įspaustos).

Kalbant apie higieną, HI-MACS® nesugeria drėgmės ir yra ypač atsparus dėmėms. Tai yra puikus pagrindas dezinfekuotinoms vietoms, kurios turi laikytis griežčiausių higienos taisyklių. Dirbtinis akmuo visiškai sterilus, jame nėra jokių toksinių medžiagų ir jį lengva valyti. Jis yra suderinamas su stipriausiais plovikliais, įskaitant tuos, kurie naudojami operacinėms valyti, ir ilgai išlaiko žvilgančią išvaizdą. Lengvai ir greitai prižiūrima medžiaga sutrumpina valymo laiką tarp operacijų.

Architektai ir dizaineriai taip pat turi galimybę sukurti paviršius be matomų siūlių, todėl beveik neįmanoma daugintis bakterijoms ir pelėsiui. Dėl šios tvirtos ir ilgaamžės medžiagos ligoninės atnaujinimo darbai atliekami rečiau. Šis naujos kartos akmuo yra labai paprastai montuojamas ir gali būti naudojamas daugybei skirtingų paviršių.

Medicinos įstaigų ir laboratorijų dirbtinio akmens stalviršiai

Medicinos įstaigų ir laboratorijų dirbtinio akmens stalviršiai

05

DIRBTINIO AKMENS STALVIRŠIAI – KUR ĮSIGYTI?

Dirbtinio akmens stalviršiai gaminami iš plokščių – Kaunas yra centrinis medžiagos sandėliavimo taškas jos paskirstymui Baltijos šalyse.  HI-MACS® Solid Surface medžiagą iš sandėlio Kauno mieste tiekiame itin greitai – net per 1-2 darbo dienas. Klientams jau nebereikia laukti 2 ar 3 savaičių papildomai, kol medžiaga atvyks iš kitų Europos šalių, kad galėtų pradėti savo projektą. 

Taip pat Vilniuje randasi aptarnavimo biuras-ekspozicija, kuriame aptarnaujame Klientus, jame galima gyvai apžiūrėti spalvų paletes, medžiagas ir techninių sprendimų pavyzdžius.  

Medžiaga tiekiama lapais, kuriuos taip pat galima įsigyti ir nepilnus (pjautus iš pilno), o tai reiškia, kad sutaupomi pinigai.

Lieto, dirbtinio akmens stalviršiai
Lietas-akmuo-dirbtinis-akmuo-HIMACS.png

Stalviršių gamyba ir kiekvienas baldų projektas yra individualus, nes skiriasi spalva, išmatavimai, skirtingi specifiniai reikalavimai ir montavimo ypatumai, kaip vieta, laikas bei terminas.

Suprojektuosime Jums bet kokį stalviršį ar erdvę pagal Jūsų sumanymą. Jums tereikia susisiekti su mumis ir pasidalinti savo idėjomis ir poreikiais.

Esame tikri, kad mūsų profesionali ir daugiau kaip 20 metų Klientų aptarnavimo patirtis padės Jums renkantis teisingiausius sprendimus Jūsų interjero erdvėms.

Lieto akmens stalviršiai kaina ir dizaino galimybėmis nustebins net daug mačiusius.

bottom of page