top of page
Ieškoti

Estetiška apdaila iš HIMACS ambicingame muziejaus projekte Kuveite

Atnaujinta: 2022-02-07


Muziejus Kuveite

Naujasis kompleksas Kuveite yra vienas didžiausių kultūros centrų pasaulyje bei puikus techninių sprendimų, gamybos, logistikos ir surinkimo darbų, kuriuos atliko Ispanijos įmonė “Proasur” bendradarbiaudama su HIMACS, pavyzdys.


Persijos įlankos emyratas ir jo sostinė Kuveitas puoselėja kultūros tradicijas naujai atvėrusiame duris prašmatniame komplekse, kuriam suteiktas šeicho Abdullah Al Salem vardas. Didesnis kaip 130 000 m² plotas, iš kurių 22 000 m² užima ekspozicijos, paverčia šį puikų kompleksą vienu žymiausių kultūros centrų pasaulyje ir tuo pačiu tai yra viena iš didžiausių investicijų šiuo laikotarpiu.


Kuriant kultūros centrą buvo tikimasi pranokti visus lankytojų lūkesčius ir būti pavyzdžiu tarptautinėje arenoje. To siekiant buvo įgyvendintas ambicingas projektas, kuriame pasikliauta aukštos kokybės medžiagomis, tokiomis kaip HIMACS lietas, dirbtinis akmuo (Solid Surface), ir viso pasaulio įmonių, kurios specializuojasi muziejų srityje, dalyvavimu.

Tarptautinis projektas, kuris siekia viršyti bet kokius lūkesčius

Šeicho Abdullah Al Salem kultūros centras įsikūręs šešiuose pastatuose, kuriuose įrengti keturi skirtingi muziejai: kosmologijos, mokslo ir technikos, gamtos istorijos ir arabų mokslo. Kitas vietas užima vaizduojamojo meno centras, teatras ir įvairios kavinės bei restoranai išsibarstę po visą objektą.


Daugelio ekspozicinių elementų kūrimas, gamyba ir surinkimas trijuose iš keturių muziejų gulė ant Ispanijos įmonės „Proasur“ pečių. Didelė dalis stendų ir kitos muziejaus įrangos buvo pagaminta naudojant HIMACS Alpine White – lietą akmenį, kuris buvo parinktas tiek dėl funkcionalumo, tiek dėl estetinių savybių. HIMACS dirbtinis akmuo (Solid Surface) yra laidus šviesai ir termiškai formuojamas. Dėl šių savybių galima gaminti patrauklius, universalius ir funkcionalius baldus su neribotomis dizaino galimybėmis.

Naujausios technologijos gamtos istorijos muziejuje

Gamtos istorijos muziejaus galerijoje „Mūsų žemė“ pristatomi neįtikėtini ropliai ir žinduoliai, kurie prieš milijonus metų vaikščiojo po žemę. Eksponatų atramoms buvo pasirinktas HI-MACS® lietas akmuo (Solid Surface), nes tai naujos kartos medžiaga, sudaryta iš mineralų, aukštos kokybės akrilo ir natūralių pigmentų.


Dėl neporėto, hipoalergiško, ugniai atsparaus paviršiaus, kuris yra ilgaamžis ir nedylantis, HIMACS lieto akmens (Solid Surface) medžiagos puikiai atlaiko eksponatų svorį. Lietas akmuo (Solid Surface) puikiai tinka termiškam formavimui, nes įmanoma išgauti bet kokią formą, kuri papildys kiekvieną interjerą energijos ir tėkmės proveržiu. Lygiai taip pat paaiškėjo, kad HIMACS dirbtinis akmuo yra ideali medžiaga apšviečiamiems muziejaus eksponatams – įmantriai frezuojant kraštus sukuriamas nepakartojamas šviesų žaismas. Gamtos istorijos muziejaus eksponatai apšviečiami žemiau grindų lygio įmontuotomis lempomis. Dėl HIMACS Alpine White lieto akmens spalvos grynumo kiekvieno eksponato matomumas ir didybė dar labiau išryškėja.


HIMACS lietas akmuo (Solid Surface) puikiai atitinka kūrybišką ir funkcionalią projekto dvasią naujajame kultūros centre Kuveite, kur „Proasur“ pasiekė aukščiausio lygio rezultatus praktiškai įgyvendindama nestandartinius sprendimus. Tokiu būdu, siekiant labai patrauklaus ir kartu neprilygstamo kultūrinės patirties pateikimo, susijungė istorija, estetika ir funkcionalumas.

Vieta: Kuveito miestas, Kuveitas

Dizainas: Cultural Innovations Ltd – www.culturalinnovations.com

Gamintojas: Proasur, S.L – www.proasur.com

Medžiaga: HIMACS S028, ALPINE WHITE

Nuotraukos: ©David Copeman – www.davidcopeman.co.uk

HIMACS. Because Quality Wins.

 

Visos nuotraukos saugomos autorių teisių ir tik žiniasklaidos priemonės gali jas naudoti.

Dėl kitokio nuotraukų platinimo kreiptis: Mariana Fredes – LX Hausys Europe GmbH- Ph. +41(0)79 693 46 99 – mfredes@lghausys.com

Cituojant arba kitaip platinant šią informaciją, prašau nurodyti informacijos šaltinį.

64 peržiūros0 komentarų

コメント


bottom of page