top of page
Ieškoti

Moderni virtuvė su šiuolaikiškais HIMACS stalviršiais Stoke Newington rajone

Atnaujinta: 2022-02-07


 BANEMA salonas Lisabonoje, HI-MACS® Evergreen
Interjeras su HIMACS Stoke Newington, Londonas

Architektų įmonei „Material Works“ buvo pavesta suprojektuoti nedidelį šio Viktorijos laikų blokuoto namo, esančio Stoke Newington rajone Londone, priestatą. Turint ribotą biudžetą ir norint išplėsti patalpos erdvę, rimtu iššūkiu tapo tamsios ir ankštos virtuvės erdvės pertvarkymas į šviesią ir atvirą zoną, kuri patenkintų augančios šeimos poreikius. Buvo pasamdyta įmonė „VOEG Ltd“, kad suprojektuotų ir įrengtų šią šviesią, šiuolaikišką virtuvę su nedideliu šoniniu priestatu.


Šiam siekiui įgyvendinti virš naujojo priestato buvo įrengtas praplečiantis stoglangis, o galinę sieną virš naujos sėdimos palangės atstojo didelės slankiojančios durys. Kruopščiai išnaudojant ribotą erdvę, buvo įterpta virtuvės sala su HIMACS lieto akmens stalviršiu, kartu paliekant vietos ir pietų stalui. Tvirtas, poliruotas betono grindis atsvėrė natūralios ąžuolo perdangų sijos, laikančios stoglangį ir formuojančios sėdimą palangę bei suteikiančios šiuolaikišką ir kartu labai jaukų estetinį vaizdą.


Šiuolaikiškus virtuvės baldus be rankenėlių papildo HIMACS IVORY WHITE spalvos lieto akmens stalviršiai, kurie buvo pasirinkti dėl paprastos priežiūros ir dėl jų glotnios, patrauklios apdailos. HIMACS lietas dirbtinis akmuo – tai puiki medžiaga virtuvės stalviršiams, nes ji neturi porų, yra itin lengvai valoma tik drėgna šluoste ir gali būti sumontuota be matomų siūlių, todėl nelieka plyšių nešvarumams ir mikrobams kauptis. HIMACS lietas akmuo pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Vientisa apsauginė sienelė iš HIMACS lieto akmens už plautuvės ir maisto ruošimo zonos padidina erdvės ir ramybės pojūtį.


„Mes paprašėme ko nors labiau šiuolaikiško ir kūrybiško nei standartinis priestatas šioje zonoje. Dizainas buvo puikus – pakeltas langas su sėdima palange, ąžuolinės sijos, poliruotas betonas ir atvirų plytų siena“. Dan, klientas.


„Dabartinė nepaprastoji padėtis dėl pandemijos primena mums, kaip svarbu yra paisyti higienos ir švaros reikalavimų. Natūralu, kad tai yra esminiai dalykai, kuriems turi būti parenkamos tik geriausios medžiagos.


Dėl atsparumo nešvarumams, virusams, bakterijoms ir daugybei cheminių medžiagų, tarptautiniu mastu sertifikuotas HIMACS lietas akmuo puikiai tinka sienų dangoms, baldams, stalviršiams ir visiems kitiems paviršiams, kur higiena tikrai svarbi“. Martin Saxby – „LX Hausys Europe“ regiono vadovas.Dizainas: Material Works Architecture, VOEG Ltd, Foster Structures

Medžiaga: HIMACS IVORY WHITE S029

Nuotraukos: ©Gautier Houba

HIMACS. Because Quality Wins.

 

Visos nuotraukos saugomos autorių teisių ir tik žiniasklaidos priemonės gali jas naudoti.

Dėl kitokio nuotraukų platinimo kreiptis: Mariana Fredes – LG Hausys Europe GmbH- Ph. +41(0)79 693 46 99 – mfredes@lghausys.com

Cituojant arba kitaip platinant šią informaciją, prašau nurodyti informacijos šaltinį.

284 peržiūros0 komentarų
bottom of page