top of page
Ieškoti

HIMACS EVERGREEN prabanga užlieja naująjį „Banema“ saloną

Atnaujinta: 2022-02-07


 BANEMA salonas Lisabonoje, HI-MACS® Evergreen
BANEMA salonas Lisabonoje, HIMACS Evergreen

Tarsi nerdamas į pačią jūros gilumą, naujasis „Banema“ salonas ir komercinė erdvė Lisabonoje atveria duris su išties kūrybinga ir įkvepiančia dizaino idėja. HIMACS lieto akmens (Solid Surface) EVERGREEN spalva suteikia patalpai daugiasluoksniškumo pojūtį, kur natūralaus medžio baldai derinami su pramoninio stiliaus dekoracijomis ir įkvepiančiomis dizainerių prekėmis.


„Banema“ studija buvo kuriama kaip erdvė, vienijanti aukščiausią meistriškumą dizaine. Jaukioje aplinkoje esančius objektus sieja gerai subalansuotos formos ir medžiagų grožis. Šioje naujos koncepcijos parduotuvėje visi joje esantys gaminiai ir baldai yra be galo gražūs, galintys transformuoti erdves ir suteikti unikalius pojūčius.


Architektūros studija „Campos Costa Arquitetos“ buvo atsakinga už įspūdingo baldų modulio, pagaminto iš HIMACS lieto dirbtinio akmens (Solid Surface), projektavimą. "Turėjome tikslą sukurti pilną gyvenimo ritmo erdvę, o svarbiausia - komforto jausmas turi būti jaučiamas visose patalpose", - aiškina vyriausiasis architektas Pedro Campos Costa. Ši įstaiga priklauso mažmeninės prekybos sektoriui ir iš pat pradžių buvo kuriama siekiant sujungti medžiagų salono ir dizainerių parduotuvės koncepciją. Taigi, rezultatas yra unikali erdvė, pristatanti įvairiausias veiklas ir medžiagas, o taip pat ir skirtingų kompanijų įvairių savybių produktus.


Serpantino modulis - centrinė erdvės vieta


Visos salono zonos yra išdėstytos aplink HIMACS akrilinio akmens (Solid Surface) EVERGREEN atspalvio modulį, kurio linijos ir išlenkti motyvai slysta per visą patalpų ilgį. Šis įspūdingas išdėstymas eina per keletą zonų, kurios tokiu būdu atskiriamos viena nuo kitos ir gali būti naudojamos kaip erdvės susitikimams ar kaip mini salonai. Lieto akmens (Solid Surface) modulio šonai išnaudoja visą parduotuvės ilgį, todėl įgalina optimaliai organizuoti ir išdėstyti dideles ekspozicijas.


Dideli žiediniai įėjimai derinami su linijiniais motyvais projektuotais baldais, imituojančiais didelės aikštės vaizdą. Išnaudojus puikias HIMACS lieto akmens (Solid Surface) termiško formavimo savybes, gracingos atmosferos kūrimas užbaigiamas intensyvia Petrol Blue spalva. Šis dirbtinis akrilo akmuo išsiskiria iš kitų medžiagų savo termoplastinėmis galimybėmis, leidžiančiomis išgauti bet kokią formą nepakenkiant pasirinktos spalvos sodrumui.


Šiame projekte naudojamo dirbtinio akmens EVERGREEN spalva priklauso HIMACS Solid Velvet spalvų kolekcijai. Visos šios kolekcijos spalvos yra įkvėptos gamtos grožio, o dėl jų pigmento kokybės gaunami gilūs tonai suteiks jėgos ir individualumo bet kuriam projektui.


Apart HIMACS lieto akmens (Solid Surface) estetinių ir termiško formavimo savybių, šis dirbtinis akrilo akmuo idealiai tinka dekoravimui ir interjero dizainui prekybos vietose, nes jo beporis, vientisas paviršius neleidžia kauptis nešvarumams ir bakterijoms. Dėl homogeninės medžiagos struktūros ją lengva valyti ir prižiūrėti, todėl ji išliks estetiškai ir funkciškai patvari ilgą laiką.


Vieta: Lisabona, Portugalija

Dizainas: Campos Costa Arquitetos

Medžiaga: HIMACS S119, EVERGREEN

Nuotraukos: ©Francisco Nogueira

HIMACS. Because Quality Wins.

 

Visos nuotraukos saugomos autorių teisių ir tik žiniasklaidos priemonės gali jas naudoti.

Dėl kitokio nuotraukų platinimo kreiptis: Mariana Fredes – LX Hausys Europe GmbH- Ph. +41(0)79 693 46 99 – mfredes@lghausys.com

Cituojant arba kitaip platinant šią informaciją, prašau nurodyti informacijos šaltinį.

14 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page