Search

Kokybė ir estetika - HI-MACS® lieto akmens sprendimai saulėtoje viloje Nyderlanduose


HI-MACS® Interaktyvus salonas virtualioje erdvėje
HI-MACS® Vila Nyderlanduose

Vonia ir virtuvė jau senokai nebelaikomos kaip išskirtinai tik funkcinėmis erdvėmis. Vis dažniau jos tampa išskirtine galimybe įgyvendinti asmeniniais poreikiais grįstus dizaino sprendimus. Nors virtuvės interjeras paremtas patogiu funkcionalumu, ilgaamžiškumu, atsparumas ir estetika, savo ruožtu, šiuolaikiškas vonios kambarys, visų pirma, reikalauja išskirtinio dėmesio išlaikyti aukščiausius higienos reikalavimus ir užtikrinti lengvą jos priežiūrą. Būtent iš HI-MACS® Solid Surface lieto akmens sukurtame interjere Nyderlanduose esančioje viloje puikiai atsiskleidžia visos šios dirbtinio akmens daugiafunkcinės savybės.


Šiaurės Brabant provincijoje, Nyderlanduose, naujai statomos vilos savininkų pagrindinis noras buvo erdvus ir šviesus būstas. Tad interjero kūrimui pasirinkta šviesių atspalvių paletė bei kokybišką, bet kartu ir ramią, atpalaiduojančią atmosferą kuriančios medžiagos. Visus tris vonios kambarius ir virtuvę projektavo Baths by Clay architektai-dizaineriai. Ši Nyderlandų kompanija specializuojasi individualių, išskirtinių ir laikui nepavaldžių interjerų kūrime. Kuriant vilos dizainą buvo naudojamas HI-MACS® Solid Surface Alpine White dirbtinis akmuo.


Harmoningai vonios aplinkai visi praustuvai buvo pagaminti renkantis HI-MACS® Solid Surface lietą akmenį. Besiūliuose dirbtinio akmens stalviršiuose integruoti “Basic 2.0” Baths by Clay lieto akmens praustuvai. Vienas unikaliausių dizaino elementų – kvadratinė vandens nutekėjimo anga, atkartojanti praustuvo dizainą. Lengvai suapvalinti vidiniai kampai – tobulas dizaino ir funkcionalumo balansas, palengvinantis ir pačią praustuvo priežiūrą. Siekiant išlaikyti vonios kambario interjero vientisumą, sieninių spintelių durelės bei visos integruotos detalės buvo pagamintos iš to paties dirbtinio akmens - HI-MACS® Solid Surface Alpine White.

Lieto akmens pranašumas ypač gerai atsiskleidžia dušo ir tualeto zonose: vientisame ir besiūliame sienos apipavidalinime. Matinio šilko HI-MACS® Alpine White dirbtinio akmens tekstūra maloni prisiliesti. Lieto akmens vonios stalviršiai – geriausias pasirinkimas derinant eleganciją ir funkcionalumą. Dirbtinio akmens vientisas paviršius ne tik užtikrina gaminio ilgaamžiškumą, bet ir atitinka visus aukštus higienos reikalavimus, yra ypač atsparus bakterijoms ir pasižymi lengva priežiūra.


Erdvus ir elegantiškas


Bath by Clay projektuotas elegantiškas vonios dizainas grakščiai tęsiamas ir virtuvės interjere. Įspūdingos L formos virtuvės salos stalviršio ilgis - 4.80 m. Jame vos pastebimas dailiai integruotas praustuvas. Viskas pagaminta iš Alpine White lieto akmens. Prie 1.50 m pusryčių baro vietos patogiai susėsti rastų mažiausiai keturi asmenys.


Virtuvės darbastalio storis 7 cm, po juo - erdvios spintelės. Išlaikant vientisumą, spintelių ir stalčių durelių gamybai taip pat naudojamas lietas akmuo bei modernūs atidarymo mechanizmai.


Virtuvės dizainas užbaigiamas lubas siekiančiomis, 2.60 m aukščio spintelėmis virtuviniams daiktams susidėti. Dizaineriams puikiai pavyko sukurti harmoningą ir darnią erdvę visai šeimai, komfortiškai maisto gamybai.Vieta: North Brabant, Nyderlandai

Dizainas: Baths by Clay

Gamintojas: Baths by Clay

Medžiaga: HI-MACS® Alpine White S028

Nuotraukos: © Baths by Clay / Peter Baas

HI-MACS® oficialus atstovas: © Baars & Bloemhoff

HI-MACS®. Because Quality Wins.

Visos nuotraukos saugomos autorių teisių ir tik žiniasklaidos priemonės gali jas naudoti.

Dėl kitokio nuotraukų platinimo kreiptis: Mariana Fredes – LG Hausys Europe GmbH- Ph. +41(0)79 693 46 99 – mfredes@lghausys.com

Cituojant arba kitaip platinant šią informaciją, prašau nurodyti informacijos šaltinį.

27 views0 comments